:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 

Dve tlačovky premiérky Radičovej

25.09.2010
www.prop.sk
www.protiprudu.info

 

 

Deň prvý.

Dobrý deň.
(po šiestich hodinách rokovania o štátnom rozpočte)
Dohodli sme sa, že sa dohodneme.
Konkrétne vám neviem odpovedať, ale zajtra ráno o pol desiatej sa to dozviete...(a keď nie zajtra, tak v pondelok)
Neviem vám povedať, odkiaľ zoberieme peniaze, ale o desať percent sme si znížili  ZVALORIZOVANÉ platy. Zákonník práce sme dali na odborné posúdenie MMF a čakáme od nich odpoveď aj s ďalšími radami ako to urobiť ,aby to bolo dobre urobené. Oni majú poruke vždy nejaké dobré riešenia. Veď po nich už tráva nikde na svete nerastie.

Neznížili sme ochranu nízko-príjmových rodín...len po predaji vodární im zdvihneme nájomné o dvadsať, tridsať, štyridsať, päťdesiat...percent. Pridajú sa aj "slovenské" plynárne a "slovenské" elektrárne, "slovenské" rozvodné závody, "slovenské" obchodné reťazce (ktoré sme už veľmi výhodne rozpredali našim vyvoleným sponzorom! ) a ani si nikto nevšimne, že okrem nás (desať%) je už "iba" deväťdesiat percent zvyšku "tejto krajiny" tých nízko-príjmových !!!

A otázky na Sulíka mi nedávajte. Nemôžem sa mu dovolať.
A tých 980 mil. Eur ušetríme aj keby na chleba nebolo. Prepáčte, ale nepýtajte sa ma, ako ich ušetríme, lebo ani Ivanko to ešte nevie... Predstavte si, náš hlavný sponzor Ďuri Soros nemá signál. Je niekde v Ázií na charitatívnej ceste s názvom: Ako urobiť chudobnejších z tých najchudobnejších. On je humanista a optimista. Skoro boh. A vidíte, nemá signál. To tí šikmookí komunisti! Hlavné je, že my (táto vláda) tie peniaze ušetríme!

Pripúšťam síce, že niečo z toho musia zaplatiť aj občania, ale urobíme všetko pre to, aby sa ich to dotklo len trošičku... Hayekovci mi už všetko vysvetlili a ja nemám dôvod z ich kšeftov robiť bublinu. Veď sú to aj moji kolegovia od Sorosa ! A že si nejaký Chren dosadzuje svojich kamarátov do predstavenstva a vedenia vodární, ktoré sa chystáme privatizovať, (a predtým vytunelovať!) je predsa bežná prax...ja neviem, prečo sa ma na to pýtate. Veď aj Béla to hovoril.

...a nemyslite si, že si z vás robím dobrý deň! Gagy s.r.o. Kremnica už predsa boli. A teraz ma už ospravedlňte, musím ísť nafúkať ďalšie balóniky! Okolo pol desiatej ich budem vypúšťať...

Deň druhý.

Dobrý deň, novinári a občania. Dnes sme prišli pešo a MHD ! Veď je pekné počasie....

Na všetkom sme sa dohodli, ale ešte sa musím dohodnúť so Sulíkom... Zasa niekam zmizol a ani SIS-ka nevie, kde je! Už si ani nespomínam, či som mu nevybavila koberček u knížete, Vaška a Sašku v Praze. Ale aj tak sme všetci zodpovední a pristupujeme k tomu s plnou vážnosťou a otvorene. Otázka štátnych tajomníkov je vyriešená. Za ich kšefty a podvody môže Fico, lebo jeho vláda to tak nastavila. A jeho vláda používala podprahové metódy ! (predsedníčka Správnej rady Nadácie Otvorenej spoločnosti podvodníka G.Sorosa hovorí o podprahových metódach !?!)...

On za to môže! A už zisťujeme, ako to mohlo uniknúť na verejnosť, veď na internete sme to zámerne vynechali. Pani redaktorka a to predsa nemyslíte vážne? Prečo by sa táto vláda mala cítiť ako netransparentná po nejakých kšeftoch Chrena a Švejnu? Táto vláda je transparentná a keď to hovorím ja, (stará podvodníčka na hlasovanie v parlamente) tak to tak aj je ! Na otázky ohľadne šetrenia vám odpovie Ivanko. Už zasa sa mu šmýkajú okuliare, už sa potí, už mu  kvapká z nosa... on vám to povie. Ale až o druhej poobede. Teraz už musíme ísť tvrdo pracovať. Tak ešte raz opakujem pre všetkých : za všetko môže Fico ! A keď nie Fico, tak Mečiar a Slota !

A už si to konečne zapamätajte, lebo vám namiesto Svätopluka postavíme šibenicu alebo radar proti Iránu !
 Idem fúkať balóniky. Ale nebojte sa, Janko Krsztiteľszký mi pomáha...Potom sa ozvem, keď nájdeme predsedu parlamentu a strany Sprostí a Sprostejší. Možno bude mať o niečo kratšie nohavice, keď sa vráti...
A kto je bez práce, nech to vyskúša v Superstar či  v Supertalent. Načo sme to od Američanov kupovali? Nikdy neviete a aj motyka vystrelí.
Vaša hovorkyňa hovorcov "tejtokrajiny"
súdružka Ivetka

 


Bonsens

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.|