:: www.prop.sk
:: ww.protiprudu.info

CITÁTY
 

Globalisti sa urýchlene snažia vnútiť verejnosti zločinnú uhlíkovú daň

08.08.2010
www.prop.sk
www.protiprudu.info

 

 
Nádejná globálna vláda sa čoskoro dostane k peknej okrúhlej sume okolo 100 miliárd dolárov ročne.  Tie peniaze vystelú vrecká takých podvodných obchodníkov s ropou ako Soroš, Strong a Gore.  To nemá absolútne nič spoločné so zachraňovaním životného prostredia.  

Napriek tomu, že vlaňajší sumit v Kodani zlyhal, OSN aj naďalej núti krajiny ustanoviť uhlíkovú daň , čo by potom globálnej vláde umožnilo rozpínať sa.  Podľa Associated Press: "Uhlíkové dane, okrem prídavkov k cenám leteniek, osobitných príplatkov za prepravu dovarov cez hranice, toto všetko zbor popredných svetových ekonómov považuje za zdroj v hodnote asi 100 miliárd dolárov ročne, z ktorého bude možné čerpať prostriedky na boj proti klimatickým zmenám."  

Poradný zbor ekonómov predloží svoj konečný návrh generálnemu tajomníkovi OSN Ban Kimúnovi v októbri - jeden mesiac pred plánovanou konferenciou OSN o zmene podnebia v Kankúne, Mexiko.  Lenže ako vyšlo najavo počas rozhovorov v Kodani, dokument, získaný denníkom Guardian prezradil, že peniaze z uhlíkových daní pôjdu priamo do truhlíc Svetovej banky.  Práve na základe toho zúčastnené chudobnejšie krajiny odmietli podpísať rezolúciu o emisiách kysličníka uhličitého.  

Do poradného zboru ekonómov, ktorý hodlá predložiť na konferencii OSN spomínaný návrh, patrí aj miliardársky globalista George Soroš, ktorý k uhlíkovej dani vyzýva už celé roky.  Iba on sám investoval do brazílskej ropnej spoločnosti Petrobras 811 miliónov dolárov. 

Fakt, že Soroš hrá na oboch stranách zinscenovanej hry, zase raz podčiarkuje, že uhlíková daň nemá nič spoločné so záchranou prostredia pred mýtickými hrozbami globálneho otepľovania, ale to má všetko spoločné s priemyselníkmi, ktorí vlastnia systém s palivami, úžasne pritom bohatnúc. 

Keďže ceny elektriny a plynu sa po schválení uhlíkovej dane budú rapídne dvíhať, ľudia ako Soroš a Gore, ktorí investovali do energetických spoločností a vlastnia aj veľké časti obchodu s ropou a plynom, sa už tešia na obrovské zisky.  

Transnacionálne spoločnosti ako British Petroleum a Exxon Mobil najviac hovoria o globálnom otepľovaní v dôsledku ľudskej činnosti a to preto, že na ich čele stoja globalisti, ktorí rozumia, že uhlíková daň nepomôže prostrediu, ale použijú ju na financovanie implementácie globálnej vlády.  "Zelená ekonomika" nie je nič viac, než jemnejší výraz pre organizovanú snahu veľkého biznisu a globálnej elity totálne eliminovať strednú triedu a ustanoviť odvody a nariadenia do všetkých oblastí nášho života.  

 


(krátené)
Paul Joseph Watson, Infowars: "Globalists Race To Enforce Criminal Carbon Tax"  
http://www.infowars.com/globalists-race-to-enforce-criminal-carbon-tax/

 

© 2003 - 2006 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku| Optimalizované pre rozlíšenie 1024×768|