:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 

Hlásim sa iba k zdravému rozumu

04.10.2010
www.prop.sk
www.protiprudu.info

 

Z diskusie na ::prope

Extrémna pravica predovšetkým nie je extrémnou pravicou. Národní socialisti tiež nie sú orientovaní pravicovo čo sa ekonomických záležitostí týka.

Národných socialistov definuje ideológia a len z časti ekonomická škatuľka.

Ja nie som národný socialista a nikdy som sa k tejto ideológii nehlásil, nehlásim sa k žiadnej ideológii, hlásim sa iba k rozumu, ktorý mám a verím, že ten je zdravý.

"A teraz ja ti na to odpisem,cisto detinsky,ze nikto ti nekaze davat deti do moslimskej skoly.Citis tu trapasinu?Ako sa s tebou bavit? Nuz ale nakoniec - ludia sa zvyknu branit tomu,comu sa branit da uz velmi tazko.Je to myslim zbytocne vyvijana energia,pretoze zastavit vyvoj sa jednoducho neda.Dnes cosi mozno zakazeme tu, a zajtra si zakazane vykona ktosi hned vedla.Takze branit sa tomu da uz len fyzicky.Preto myslim,ze ak by sme boli skutocne mudri,tak sa zmierime s tym a prijmeme to ,ako vyvoj,vsak okamzite zacneme namiesto hrania sa na vlastnom piesku uvazovat v sirsej rovine,aby uz ked musime cosi znasat,to bolo obojstranne."

Chcem Vás upozorniť že tu sa nejedná o žiadny vývoj ale o momentálnu situáciu, ktorá vyústi do občianskych vojen v krajinách kde sa presadila benevolentná imigračná politika.

A nie je nič jednoduchšie ako prílev prisťahovalcov zaraziť. Stačí vydať pár nariadení a zákonov. Teda ten momentálny vývoj sa dá zastaviť šmahnutím ruky.

Viete každý normálny človek má reflex sebazáchovy. A to isté platí aj smerom k rodine a národu, je prirodzené že nechceme aby naše deti vyrastali v školách bité černochmi alebo ponižované cudzokrajníkmi, je prirodzené že chceme zachovať naše spoločenstvo rodín, inak nazývané národ aj za cenu obetovania vlastného života.
K tomuto poznaniu Vám netreba prečítať ani mein kampf ani byť národným socialistom. Základ štátu je rodina a normálnu rodinu a normálnych členov spája vzájomná láska a ochota brániť jeden druhého. Preto je prirodzené brániť svoje teritórium, svoju rodinu a rod pred cudzími.

K tomuto netreba žiadnej ideológie iba citu. Sú aj ľudia ja ich volám asociálni, ktorí tento vyšší cit do vienka nedostali a nechápu ho. No čo už s nimi? Nič s tým nenarobíme lenže oni nezabezpečujú pokrok národa ani sa o národ nestarajú, ani ho neposúvajú v pred, preto nie sú pre národ podstatní, hoci tu žijú, nikdy nič väčšieho nespravia. Problém by nastal keby ich bola väčšina. To by znamenalo zánik národa.
Verím že slovenský národ má ešte stále zdravé jadro.

Ďalej - prečo ba som mal prijímať niečo s čím nesúhlasím a čo poškodzuje budúce generácie Slovákov alebo ich môže ohroziť? To aj Štúr sa mohol zmieriť s maďarizáciou, Hlinka s Čechizáciou lebo však taký bol "vývoj" atď atď, takéto zmýšľanie by akurát viedlo k úpadku a zániku národa slovenského.

NIkdy neviete čo prinesie vývoj a v duchu výroku, ktorý stojí teraz aj na hlavnej stránke propu tvrdím, že vývoj prináša ten ktorý vytrvá, teda vývojom vôbec nemusí byť afrikanizácia, islamizácia Európy. Vývoj bude patriť tým, ktorí zostanú, prežijú a vydržia.

JA Vám v celku rozumiem v poslednej časti článku a dobre chápem čo chcete povedať lenže musíte si uvedomiť, že "lúzam" nikto toto nedal len z dobrého srdca. "Lúzy" boli zneužité marxovými a engelosovými teóriami na ciele vyvolených aristokratov. S "lúzami" sa nikto nehral a vraždili sa aj v sovietskom zväze. Tu nešlo nikomu o skutočné blaho robotníkov a inej chudoby, vždy sa sledovali prospechy úzkej vrstvy, tie prospechy sa ale zabezpečovali cez rôzne vrstvy obyvateľstva, keď už sa nevedelo ako inak občanov rozdeľovať, tak sa začalo s ekonomickými vrstvami.

Sledovali sa buď záujmy aristokratov feudálnych alebo aristokratov vyvolených a lóžových, nikdy nie "lúzy", tá bola len nástrojom ako získať moc v štáte, daď im zbraň a poštvať ich proti aristokratom, ktorí si roky žili na vysokej nohe a o chudobu sa nestarali vôbec nebolo ťažké.

Neobhajujem ani feduálnu spoločnosť a uznávam, že vzdelávanie širokých más je pekným gestom, ale taktiež si myslím, že ani jednému systému nešlo o dobro tých najspodnejších vrstiev. Jednoducho komunizmus využil "robotnícku triedu" v boji proti vyššej triede a založil svoje korene na nekonečnom boji medzi vrstvami občanov v jednom štáte. V Rusku spôsobil občiansku vojnu v ktorej Ruská elita národa bola zmasakrovaná.

Teda či feudalizmus alebo socializmus, kapitalizmus všetko sú to režimy, ktoré v rámci národa ľudí rozdeľujú podľa ich tried namiesto toho aby spájali, pretože inteligent potrebuje roľníka a roľník potrebuje inteligenta. Jednoducho v zdravej spoločnosti musia vrstvy spolupracovať. Dnes je to zasa naopak, vyzdvihovaná je inteligencia a robotníci ponižovaní. Vyzdvihovaní sú mafiáni, klamári a špekulanti no poctivo pracujúci sú podfinancovaní.

Teda ideálne podmienky pre ďalšiu červenú revolúciu. Bohužiaľ červená už bola, je potrebné zmeniť heslá a aj ideológiu, je potrebné aby lóžoví aristokrati robotníkom dali nové heslá a opäť si čo to vydobili. Keď si cez robotníkov vydobijú multikulti a iné somariny o ktoré vôbec stáť nebudú potom zasa oslovia inteligenciu a do tej vlejú ďalšie ich nové motívy do hláv a samozrejme robotníkov označia za brdzu štátu a ekonomiky. To je otrepaná klasika. A vždy vyhrávajú tí istí len sa menia vrstvy, ktoré sa majú dobre.

Preto je potrebné aby sa systém celkom zmenil, nie aby zasa robotnícka trieda vyvraždila alebo pozatvárala inteligenciu. Ale aby inteligencia si uvedomila, že robotník je základ spoločnosti a robotník aby si uvedomil, že inteligent je pokrok spoločnosti a jeho nádej na vyššie výnosy.

Nám tu netreba ani pravičiarstvo ani ľavičiarstvo ani nacizmus ani komunizmus len vlastné hlavy dať dokopy a prestať sa rozdeľovať.

 


IvanSk
http://www.protiprudu.info/diskusia/index.php?subpage=forum&s=posts&f=1&t=2547

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.|