:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 

Homosexuáli v USA

24.05.2010

 

 

Iste ste si sami z rôznych fotografií všimli, že každé stretnutie homosexuálov nepodlieha normálnym schémam správania. Je výstrednejšie, provokatívnejšie, pohoršujúcejšie – presne také, ako sú oni sami. Ich správanie možno plným právom takto označiť.

Homosexuálna akcia „Up Your Alley Fair“ v júli roku 2008 v San Franciscu bola a každý rok je otvorená pre verejnosť a keďže sa koná na verejných priestoroch (v uliciach mesta), okoloidúcim (i deťom) nie je možné ju prehliadnuť.

Podobne ako bratislavský dúhový pochod aj toto podujatie je medzinárodné a zúčastňujú sa ho podľa oficiálnej stránky desiatky tisíc ľudí, čím sa stáva v meste podujatím dominantným.

Fotograf, ktorý  tieto fotografie urobil (link na konci) bol na tomto podujatí menej ako hodinu  (inak trvá celý deň), takže zachytil len jeho mizivú časť. Aj tá však vyráža dych. Mne, vám, všetkým súdnym ľuďom.  Fotografie nie sú podľa ich autora nijak výnimočné, jedinečné, ale úplne náhodné. Keby prišiel o hodinu neskôr, nafotil by úplne iných ľudí a úplne iné scény.

Ak prop tento článok uverejní (musí potom aj link), čitatelia stránky uvidia o čom  homosexuáli skutočne sú, aj keď tých Slovákov, ktorí žijú vo väčšom meste v  USA fotky nijako neprekvapia.

Miera skazenosti mi pripomína  koniec sveta, pretože nič viac, nič horšie, nič „ďalej“ si neviem predstaviť.

Možno ich ešte nazývať ľudskými bytosťami?
Je na vine spoločnosť?
Neviem, upozorňujem ale všetkých, že vám bude dosť zle. A hlavne odporúčam všetkým tým politikom, židom, sponzorom, podporovateľom podobných akcií - TOTO JE TO, ČO CHCETE?

 

UPOZORNENIE REDAKCIE:
Fotografie majú výrazne explicitný charakter a možno ich označiť za pornografiu. NIE sú vhodné pre mladistvých. Keďže sú dokumentárne a zobrazujú stretnutie homosexuálov v USA, preto a len preto uverejňujeme  tento link. Dôrazne žiadame tých, ktorých by mohli uraziť, aby naň neklikali. Našou snahou nie je pohoršiť, ale prebudiť.

http://www.zombietime.com/up_your_alley_2008/part_1_full/index.php

 


čp

 

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.|