:: www.prop.sk
:: ww.protiprudu.info

CITÁTY
 

Kŕmia nás odpadom  

01.08.2010
www.prop.sk
www.protiprudu.info

 


Áno, vo svete stále existuje krása.  Len je čoraz ťažšie ju nájsť a veľmi málo sa jej nachádza v umeniach, vo filmoch, v literatúre a iných odvetviach, ktorých účelom je povznášať nás alebo nás prinajmenšom zabávať.  

Ak sa nazdávate, že sledovať ako ľudí mučia, ako ľudia trpia a sú v koncoch alebo ako ich nútia dopúšťať sa ukrutností proti prirodzenosti je zábavné, tak potom ste už mrtvi. 

Dýchanie a bitie srdca je u vás už len reflex.  Ste "ľudskou stonožkou", ktorá sa živí požieraním výkalov.  A k tomu nepotrebujeme film, aby nás o tomto presvedčil; nie je potrebné robiť žiadne grandiózne umelecké socio-politické výhlásenia.  To sa len nemecký hollywood odtrhol z reťaze.  Choré pre choré.  

Faktom je, že popularita sadistického porna, vynášajúceho milióny, stále rastie, predstavuje apokalyptický mýľnik ľudského úpadku a erózie spoločnosti. 

Ak sú ľudia schopní vydať svoje ťažko zarobené peniaze na to, aby ich realisticky stiahli do bezbožných búrok šialenstva a bolesti, kde sú pre obeť jediným prostriedkom záchrany brutálne, sadistické a deformujúce akty, tak potom divácka verejnosť naozaj stratila svoje srdce, svoju myseľ a dušu. 

Ľudia už nie sú schopní preciťovať nič jemné, opravdivé, inšpirované; zasahuje sa rovno do nervu ako pri vŕtaní zubu, aby sa z ich strany dostavila nejaká citová reakcia a tá potom rezonuje v súlade s absolútnou temnotou; načiera sa do totálnej neľudskosti a šteklia pekelný nerv - preto, lebo niekde vo vnútri sa súhlasí s takým zaslúženým trestom.  
"Bože, zľutuj sa nad nami!"  To hádam žiadame aj priveľa.  

 


Alton Raines, Rense: "Feeding Us S**t"  
http://rense.com/general91/sht.htm  

 

© 2003 - 2006 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku| Optimalizované pre rozlíšenie 1024×768|