:: www.prop.sk
:: ww.protiprudu.info

CITÁTY
 

List od uzdravujúcej sa Židovky


23.08.2010
www.prop.sk
www.protiprudu.info

 

Drahý brother Nathanael, vďaka za Tvoju internetovú stránku. Veľa som za z nej naučila a ona zmenila môj život. Chcem Ti rozpovedať môj príbeh.

Vyrastala som ako Židovka v New Yorku a od skorého detstva som bola vedená k sionizmu. Hoci som nedostala silnú náboženskú výchovu, ako si ju dostal Ty, väčšina Židov je zmanipulovaná takým istým spôsobom, ako som bola ja.

Naučila som sa, že Židia sú špeciálni a odlišní a nemajú sa miešať s nežidmi. Moja rodina ma vychovala, aby som sa bála nežidov. Strávila som šesť rokov chodiac do letného tábora s všetko židovskými deťmi. Každý rok, každé leto, stráviac ich len so Židmi, je forma židovskej elitárskej indoktrinácie pre mladé citlivé mysle.
Moji rodičia sa ma stále pýtali, „Je tá osoba Žid?“, kedykoľvek som sa s niekým novým spriatelila, alebo som dostala nového učiteľa alebo neskôr spolupracovníka alebo partnera alebo šéfa. Posolstvo bolo to isté: Zostaň so Židmi – ver iba Židom. Môj dedko mi hrozil, že ma vydedí, keď som sa schádzala s kresťanským chlapcom, keď som mala 16.

A naopak, moja skúsenosť bola, že Židia sami nie sú dôveryhodní. Veľa Židov má zlú vôľu a odstaví Ťa od seba pre sebamenšie prestúpenie. Nezažila som, ani nevidela veľa odpustenia medzi Židmi. Ak som nemohla veriť nežidom a nemohla veriť Židom, kde by ma to nechalo? Samotnú väčšinu času nikomu nedôverujúcu.
Nebola tam taktiež dobročinná Vyššia Moc, ktorú by som milovala a ktorá by mi odpustila. Zatiaľ čo tam bolo pár vágnych odkazov na nejaký druh Boha, nevyrastala som s Vyššou Mocou v mojom živote, určite nie s milujúcim Bohom ako Ježiš. Náš „boh“ bol „židovský národ“ a „štát Izrael“, ktorý sme nikdy nemohli sklamať  v našej lojalite k nemu.

Najviac zničujúce bolo, že som sa naučila nedôverovať Ježišovi, báť sa ho a vidieť ho ako strašidlo. Bola som naprogramovaná, aby som nikdy v živote nevložila nohu do kostola. Boh ochraňuj, aby som praktizovala kresťanstvo alebo milovala Ježiša. Všetko toto bolo považované za svätokrádež. Ako poslušná dcéra som počúvala.

Toto je pre mňa najväčšia tragédia – že mladí Židia sú vygumovaní, aby zostávali ďaleko od Ježiša Krista. Ak by sme odišli, sme zapnutý spínačom na pocit viny a hrozí sa nám, dá sa povedať, že exkomunikáciou. Ktoré náboženstvo má používať strach a trest, aby držalo svojich členov v kaste?

Bola som prekvapená, keď som čítala na Tvojej internetovej stránke, ako Židia ovplyvnili niektoré najviac smutne známe historické udalosti. Nemala som ani poňatia, že Židia boli dôležití hráči v ruskej revolúcii. Uzemnilo ma, keď som zistila, že tam bol dôvod za Hitlerovou slepou nenávisťou k Židom: Židovské ničenie Nemecka a ich pokusy zničiť ten kresťanský národ. Židia boli vždy vykreslení ako nevinné obete antisemitizmu.

Brother, napísal si veľmi podrobne o tom, ako Židia ničili túto krajinu. Vysvetlil si, ako Židia kontrolujú médiá, právo, zábavu atď. Obama má historicky veľké množstvo Židov vo svojej administrácii.
Nielenže Židia zabrali oprátky moci, ale oni zmenili osobnosť tejto krajiny z kresťanskej na židovskú. Židovské črty prenikajú celú spoločnosť: Teraz je tu posadnutosť sebou,  konzumerizmom,  šetrením peňazí – pričom akciové výpredaje sú národným bláznovstom. Táto lacnota pomohla vyhnať podnikanie do manufaktúr do zahraničia.

Máme tu uctievanie radovánok a sexu, pornografie a odpadových filmov, potraty na požiadanie. Pozorujeme nechutné reality shows a obzeráme si ľudí, ako sú ponižovaní a degradovaní. Hocikto, kto vyrastal v židovskej rodine, vie, aké je to byť podriadený spaľujúcej kritike a pretvárke, ktoré často nahrádzajú pravú lásku.

Kresťanstvo sa odhadzuje a viac a viac ľudí sa stávajú ateistami. Pozri sa na väčšinu ateistických organizácií a všimni si, že ich vedú Židia. Láme to moje srdce, keď vidím, čo moja národnosť spravila počas dejín a práve teraz robí tejto krajine. Pýtala som sa seba, prečo?

Myslím si, že to začalo pred tisícmi rokov, keď Židia odmietli Ježiša Krista, ktorý bol maják Svetla na svete. Ježiš priniesol nové myslenie a správanie, ale Židia boli príliš tvrdošijní a arogantní, aby ho prijali. Väčšina stále je.

A teraz Židia robia to, čo ich predkovia robili vtedy – snažia sa zničiť hocičo alebo hocikoho, kto má čo do činenia s Kristom. Myslím si, že sčasti je to preto, lebo Židia sú príliš tvrdohlaví, aby pripustili, že sa mýlili (ďalšia notorická židovská črta). Samozrejme, je to ťažké prijať, že sa mýliš, keď nemáš žiadneho milujúceho Ježiša, aby Ti odpustil!

Možnože to, čo sa deje a dialo počas stáročí, je forma židovskej pomsty. Židia sú tak nahnevaní a dotknutí, keď sa proti nim niekto postavil, že chcú zničiť krásu a posvätnosť, ktoré kresťania našli  na Kristovi. Takisto stanúc sa svojimi vlastnými mesiášmi vzali veci do vlastných rúk. Židia vyzdvihli bývalý zabudnutý koncept „Tikkun Olam“ doprostred judaizmu. Tikkun znamená, že Židia stavajú a opravujú svet. Tiež to znamená, že Boh nechal svet nedokonalý naschvál, aby ho Židia zdokonalili. Je to deziluzórne a veľmi, veľmi nebezpečné.

Po mnohom štúdiu a skúmaní svojho vnútra som sa rozhodla, že už nemôžem byť súčasť toho náboženstva, nieto aby som ešte od neho začínala! Vždy budem východoeurópska Židovka, pokiaľ ide o moju národnosť.

Avšak nedávno som prijala Krista ako svojho Spasiteľa. Toto je najväčšia odmena, ale aj najťažší čin môjho života. Je to pre mňa veľmi ťažké dôverovať Kristovi pri tých jazvách, ktoré ostali po mojej sionistickej výchove. Cítim sa, akoby som sa odprogramovávala od kultu.

Budem sa snažiť každý deň ctiť si a uctievať Ježiša, hoci sa aj musím predrať cez mnoho vrstiev zjazveného tkaniva, aby som sa k nemu dostala. S pozdravom,
Uzdravujúca sa Židovka.

 


http://www.realzionistnews.com/?p=513

 

© 2003 - 2006 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku| Optimalizované pre rozlíšenie 1024×768|