:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 

Netanyahu Západu: zničte Irán prv, než Izrael zničí vás!

rubrika: blízky východ 2009

 

 

"Ako lepšie by mohol zaplatiť Židov nenávidiaci svet za tie tisícročia masakier, než nukleárnou zimou? Alebo prizvať všetkých tých nemastných-neslaných európskych štátnikov, aby sa s nami tiež upiekli v peciach? Teraz po prvý raz v dejinách tí ľudia, ktorým hrozí vyhubenie, zatiaľčo celý svet len kotkodáka alebo sa díva bokom, majú moc zničiť svet. Konečné zadosťučinenie?"
prof. David Perlmutter v článku pre denník "Los Angeles Times", dňa 7. apríla 2002


"Máme niekoľko sto atómových hlavíc a rakiet a môžeme ich vystreliť na terče všetkými smermi, možno dokonca aj na Rím. Pre naše letecké sily je terčom aj väčšina európskych miest... Máme kapacitu strhnúť väčšinu sveta so sebou a môžem vás ubezpečiť, že k tomu dôjde ešte predtým, než by padol Izrael."
Martin Van Creveld, izraelský historikZačiatkom februára 2009 - len pár dní pred izraelskými voľbami, ktoré vložili do rúk Benjamína Netanyahu štartovacie kódy niekoľko sto jadrových hlavíc, namierených na všetky väčšie mestá západného sveta - bývalý americký vyjednávač na Blízkom východe Aaron David Miller predvídal, že keď sa k moci dostane Netanyahu, jeho prvoradou prioritou bude "strategická konverzácia" s novým americkým prezidentom Barackom Obamom.

Miller ďalej predvídal, že hlavným zámerom tej "veľmi vážnej" konverzácie bude maximálne vystrašiť prezidenta - konečný cieľ, ktorým je mobilizácia nielen Spojených štátov, ale celej medzinárodnej komunity - vyriešiť iránsku situáciu tak, aby to riešenie bolo "prijateľné" pre židovský štát a jeho agendu.

Akoby Miller bol nejaký čarodejník s krištáľovou guľou v ruke, Netanyahu (ten istý politik, ktorý priam žiaril nad smrťou 3 000 Američanov v útokoch 9/11 hovoriac, že tie udalosti sú "dobré", pretože to prebudí "okamžité chápavé sympatie" pre Izrael) teraz skutočne splnil predpovede bývalého diplomata a naozaj prišiel s hrozbami nielen voči Amerike, ale voči celému západnému svetu. Ale namiesto aby to americkému prezidentovi povedal zoči-voči, použil svojho osobného emisára v podobe autora Jeffrey Goldberga, pro-sionistického fanatika, propagandistu, de facto agenta dezinformácie pre zahraničnú veľmoc a viac než ochotného napomáhača pri izraelských vojnových zločinoch na Blízkom východe a inde.

Goldberg sa v rozhovore pre minulomesačné vydanie časopisu "Atlantic magazine" pod názvom "Netanyahu Obamovi: zastavte Irán, inak to urobím ja!" snaží predstaviť nanovo vymaľovaného malého kápa menom "Bibi" čo najpozitívnejšie tomu svetu, ktorý je už chorý z nekonečných izraelských vojen. Netanyahu - asi taký pôvabný ako mafián, strkajúci pistoľ do tváre obetí vydierania - dáva jasne najavo, že v americkom prezidentovi vidí svojho chlapíka, odhodlaného ešte viac sa stavať na stranu židovského štátu.

Podľa Netanyahu čakajú prezidenta Obamu "dve veľké poslania": po prvé, napraviť ekonomiku a po druhé, zabrániť Iránu vyvinúť jadrové zbrane a to veľmi rýchlo. Ako skaustký vedúci oddielu, rozprávajúci strašidelné historky skupinke chlapcov okolo táboráku, podčiarkuje nevyhnutnosť tohto vraviac: "Nechcete predsa, aby mal kontrolu nad atómovými zbraňami mesiášsky, apokalyptický kult. Keď je pri moci veriaci s naširoko roztvorenými očami a má k dispozícii zbrane hromadnej smrti, vtedy by si celý svet mal robiť starosti a to práve platí pre Irán." A postupuje o krok ďalej hovoriac, že iránska jadrová výzva reprezentuje "hlavnú zásadu dejín" a že západná civilizácia "zlyhá", ak sa Iránu podarí vyvinúť jadrové zbrane.

A toto nie je prvý raz, čo "Bibi" rozpráva ako nejaký šialený, nezreteľný armagedonista z románu Stephena Kinga. Nedávno ho citovali, ako v Paríži povedal: "Vo svetových dejinách sme nikdy nemali situáciu, kedy by radikálny režim so zaostalou ideológiou a známymi ambíciami použiť silu, mal prístup k zbraniam masovej smrti", dodávajúc, že "tým sa prestúpi príšerne nebezpečný prah", ak Irán získa jadrové zbrane a vyzýva svetových predstaviteľov, aby sa postarali o to, aby k tomu nedošlo.

Ani jeho zúrivý pokrik "Zbombardovať, zbombardovať, zbombardovať Irán!" nie je nový. Odkedy sa pred niekoľkými rokmi rozhodol stať sa najnovším vtelením kráľa Dávida v židovskom štáte, veľakrát šokoval poslucháčov strašnými predtuchami o tom, čo Irán (národ, ktorý tisíc rokov nikoho nenapadol) nielenže môže urobiť, ale čo naisto urobí, keď na ňom Spojené štáty nespáchajú holokaust.

Od výroku "Teraz je rok 1938 a Irán je Nemecko" po výrok "Ahmadinedžád hotoví pre židovský štát ďalší holokaust" alebo "Irán predstavuje pre našu existenciu najväčšiu hrozbu od vojny za nezávislosť", "Bibi" ako nejaký pouličný kazateľ, čo blúdi po chodníku s plagátikmi s nápisom "koniec je blízko" a rozdáva ich okoloidúcim, používa účinnú zbraň zo svojho arzenálu, aby na svoju stranu získal stúpencov - vyvolávanie hrôzy.

V prípade dovolávania sa zásahu západnej civilizácie proti Iránu ho k tomu vedú dva dôležité dôvody: Netanyahu demonštruje surové, škaredé, elitistické zmýšľanie sionistov a predstavuje všetko to, čo je dôsledkom zaostalého, dravého zmýšľania, maskujúceho sa ako náboženstvo, zvané judaizmus. I keď si v reči dáva pozor a skrýva sa za masku hlbokého filozofovania, v skutočnosti svojím vyjadrením myslí to, že západný svet s tisícami rokov histórie a úspechov, existuje výlučne len kvôli jedinému úcelu: aby vydržiaval židovský štát a chránil ho pred všetkými nepriateľmi (aj pred jeho vlastnými chybami) a že všetko, čo sa Západu doteraz podarilo dosiahnuť, má len druhoradý význam. Táto idea sa po prvý raz objavuje v Starom zákone v knihe Torah, kde tých, ktorých Izraeliti porazili, zredukovali len na "drevorubačov" a "nosičov vody" a neskôr to ešte viac a škaredšie destilovali v knihe Talmud, kde sa píše, že ne-Židia sú len divé zvieratá v ľudskej podobe, ktoré Boh vytvoril výlučne na to, aby slúžili Židom, v judeo-centrickom vesmíre, kde všetko obieha okolo Izraela a jeho obyvateľov. Dobre známy novinár Jossi Klein Halevi kedysi výstižne napísal, ako on vidí dejiny: že miliardy ľudí, ktorí žili, trpeli a zomierali, to bolo len čosi extra vo veľkej židovskej dráme a že celá "ľudská skúsenosť" je v skutočnosti "židovská skúsenosť".

Predstavitelia a rôzni hovorcovia štátu Izrael v priebehu rokov dali veľakrát jasne najavo, že Izrael nie je ako iné krajiny. Podobne ako smutne známy "ľudový chrám" Jima Jonesa, aj Izrael je vystrihnutý z rovnakej látky ako iné kulty, kde ľudia sami seba pokladajú za božích a nie sú racionálnym spôsobom schopní fungovať v normálnej spoločnosti, ale sú odhodlaní "odísť v žiari slávy".

Od známeho výroku Ariela Šarona: "Nech sa len trasú! Nech nás pokladajú za šialený štát! Nech pochopia, že my sme divoká krajina, nebezpečná pre svoje okolie, nie normálna; že my môžeme zošalieť, môžeme sa zblázniť a spáliť všetky ropné polia na Blízkom východe alebo môžeme ľahko začať aj s III. svetovou vojnou!" po výrok Moše Dajana: "Izrael musí byť ako besný pes, príliš nebezpečný, aby si naň niekto trúfol.", po výrok premiérky Goldy Meierovej: "Táto krajina existuje ako naplnenie prísľubu, daného samotným Bohom... Bolo by smiešne spochybňovať oprávnenosť jeho existencie." - židovský štát už od začiatku dáva jasne najavo, že nehodlá hrať poctivo a že tých pár karát, čo má k dispozícii, sú žolíky.

Myšlienka, že Izrael môže zničiť Európu, centrum západnej civilizácie nie je šialená konšpiračná teória, vytiahnutá ako zajac z antisemitského čierneho klobúka. Okrem judaickej nenávisti všetkého kresťanského, musíme venovať pozornosť výroku Martina Van Crevelda, najuznávanejšieho izraelského vojenského historika: "Máme niekoľko sto atómových hlavíc a rakiet a môžeme ich vystreliť na terče všetkými smermi, možno dokonca aj na Rím. Pre naše letecké sily je terčom aj väčšina európskych miest... Máme kapacitu strhnúť väčšinu sveta so sebou a môžem vás ubezpečiť, že k tomu dôjde ešte predtým, než by padol Izrael."

Doteraz ani jedna jediná osobnosť v sionistickej komunite - či už premiér, propagandista, vedátor, profesionálna hlásna trúba alebo niekto druhý - sa nikdy nedištancoval od tohto jeho výroku. Vzhľadom na svoj štatút jadrovej mocnosti, ani to nepriznávajúc, ani nevyvracajúc, Izrael ponecháva ideu o možnosti zničenia celého sveta atómovými zbraňami "vo vzduchu" ako varovanie pre všetkých.

Ako hovorí Netanyahu, svet sa dnes skutočne má čoho obávať. Ale nie toho "mesiášskeho kultu, ktorý by sa mohol dostať k zbraniam masovej smrti", ale štátu, ktorý ich už má. Aj názov tej krajiny sa začína na "i", ale nie je to Irán. Je to Izrael, ktorý má zhodou okolností alebo nie náhodne rovnaké meno ako anjel smrti.

 


(krátené ukážky z článku)
Mark Glenn, American Free Press: "Netanyahu To The West: Destroy Iran Before Israel Destroys You"
http://theuglytruth.wordpress.com/2009/04/09/netanyahu-to-the-west-destroy-iran-before-israel-destroys-you/

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made |