:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 ................ oznamy ..................................................................

 

    Február 2006
Zmenili sme nastavenia fontov vhodnejšie pre starších užívateľov prehliadača Mozilla Firefox a tiež Internet Explorer. Vzhľadom k tomu, že Prop čítajú aj starší čitatelia, teraz majú možnosť meniť si veľkosť písma na celej stránke. Pre užívateľov IE odporúčame nastavenie písma na veľkosť "malé". Uvítame každú reakciu na túto zmenu.
    Október 2005
Vrátili sme sa aj k pôvodnému zrkadlu stránky prop: http://www.prop.wz.cz. Vzhľadom na limitovanú veľkosť je pravdepodobné. že v budúcnosti sa zrkadlo propu zmení.
    Júl 2005
Prop je za pop. (Pokoj od politiky)
Je leto, dajte si pokoj od politiky. Čo to znamená? Menej časté aktualizácie (asi raz do týždňa). V čase od cca. 7. augusta do 20. augusta nebude stránka prop aktualizovaná z dôvodu čerpania dovolenky. Sme hádam jediná stránka, ktorá odporúča svojim čitateľom, aby ju nečítali :-) Pre čitateľov propu je to možnosť prečítať si archívne materiály stránky a to, na čo doteraz nemali čas.
  Jún 2005
Zmenilo sa zrkadlo stránky prop.sk. Ak nás z akéhokoľvek dôvodu nenájdete na tradičnej adrese prop.sk, určite nás nájdete na novej adrese zrkadla stránky prop.sk, ktorá je www.propinfo.host.sk a ktorú (keďže jej názov je iný ako hlavnej stránky) pre pravidelných návštevníkov doporučujeme zaradiť medzi Obľúbené.(Favorites)
  Jún 2005
- Stránka prop.sk prebieha procesom neustáleho zdokonaľovania svojej grafickej podoby. Uvítame Vaše prípadné podnety alebo návrhy.
- Na základe želania autora sme stiahli knihu My ich.
- Stránka prop.sk stále hľadá schopných prekladateľov, ktorí by pomohli s jej obsahom.
    December 2004
Hľadač Google na stránke ignoruje interpunkciu. Pokiaľ chcete využiť hľadač Google v archívoch prop.sk musíte hľadané slovo zadať dvakrát.
Ak napríklad napríklad hľadáte článok o Gruzínsku, do hľadača napíšete slovo "Gruzínsko" - ten vám však nenájde nič, keďže ignoruje "í" a slovo sa zobrazí ako "Gruz?nsko." Bez toho, aby ste sa vrátili späť, opravte "?" na "í", stlačte enter (alebo hľadať) a dostanete všetky články a správy o Gruzínsku.
    Október 2004 
Ospravedlňujeme sa za vymazanie ankiet. Bolo spôsobené poskytovateľom tejto služby a mimo nás dosah.Do mesiaca by sme mali prejsť na diskusné fórum, ktoré bude úplne nezávislé od vonkajšieho poskytovateľa. Konáme tak na základe vašich propomienok a ťažkostí s používaním existujúceho fóra.
    Marec 2004
Sme si vedomí problémov s diskusným fórom a v dohľadnej dobe chceme zmeniť poskytovateľa diskusie a prejsť na inú jej formu. Ospravedlňujeme sa za prípadné ťažkosti.
    Jún 2003
Spôsob prinášania správ sa zmenil . Správy sú uvádzané bez komentárov v texte správy. Ak sa komentár pri správe vyskytne, je na začiatku, hrubo vyznačenými písmenami. (neskôr naklonenými písmenami) Týmto spôsobom si môžte prečítať tlačovú správu BEZ našich komentárov, t.j. v pôvodnom znení. Takto je uvádzaná rubrika TLAČ od mesiaca apríl 2003.Výnimku tvoria správy bez uvedenia zdroja (link) - tieto sú autorsky doplnené.
    Jún 2003
Server prop.sk hľadá schopných prekladateľov z anglického jazyka. Keďže tento server je neziskový, získavanie tlače zo svetových agentúr a jej preklad je časovo veľmi náročné a vyžaduje desiatky hodín práce. Radi by sme Vám i naďalej prinášali najnovšie správy z diania vo svete, ku ktorému sa na CNN alebo STV nedostanete. Hľadáme preto prekladateľov agentúrnych správ, ktorí by pomohli s vytvárením obsahu servera prop.sk.

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.|