:: www.prop.sk
:: ww.protiprudu.info

CITÁTY
 

Predstava budúceho sveta podľa Rockefellerovej štúdie

08.08.2010
www.prop.sk
www.protiprudu.info

 


Globálna pandémia, ktorá usmrtí milióny, povinné karantény, na každom kroku strážnice, biometrické preukazy a svet, kontrolovaný zhora vládou. 

Toto nie sú veci, ktoré by boli vybrané z najnovšieho sci-fi filmu, ale ide o víziu Rockefellerovej nadácie, ako bude svet vyzerať o 15-20 rokov, keď v ňom bude panovať nový svetový poriadok, nad ktorým bude mať pevnú kontrolu elita.  

Toto je jeden zo scenárov možnej budúcnosti planéty, načrtnutý v štúdii Rockefellerovej nadácie pod názvom "Scenáre budúcnosti technológie a medzinárodného rozvoja", ktorú vypracovali s organizáciou "Global Business Network".  V rámci kapitoly "Lock Step" scenár popisuje "svet pevnejšej kontroly zhora vládou a autoritatívnejšieho vedenia s obmedzenou inováciou a s rastúcim odporom občanov".  

Po tom, čo globálna pandémia H1N1, kedy sa ľudia nakazia od husí, postihne 20 % globálnej populácie a usmrtí 8 miliónov osôb, ekonomika sa zastaví a vlády v reakcii na krízu  prijmú totalitné opatrenia.  A tie neprestanú platiť ani po ústupe pandémie, dokonca sa ešte zintenzívnia.  Občania budú povinne nosiť biometrické preukazy. 

Povinná kooperácia s globálnymi zmluvami o nariadeniach bude utvárať cestu smerom ku glábálnej vláde, i keď tu bude odpor zo strany verejnosti, prejavujúcej "jedovatý nacionalizmus".  Spomína sa tu aj eko-fašizmus; autá s veľkými emisiami zakážu a každý dom bude museť mať povinne namontované slnečné panely.  Ale do roku 2025 už budú mať ľudia kontroly zhora nadol dosť a začne vznikať a organizovať sa odpor voči tyranii. 

"Dokonca aj tí, ktorým sa páčila väčšia stabilita a predvídavosť takého sveta, sa začnú cítiť nepríjemne a budú sa cítiť  stiesnení vďaka toľkým prísnym pravidlám a prísnej neporušiteľnosti štátnych hraníc.  Skôr či neskôr čosi nutne naruší usporiadaný poriadok, ktorý sa svetová vláda tak ťažko snažila ustanoviť", hovorí sa v závere.  Dôležitou črtou štúdie je fakt, že Čínu tu chvália za reakciu na krízy a predstavujú ju ako vzor.  Veľmi prísnu totalitnú politiku, vrátane povinnej karantény, hodnotia ako scenário, vďaka  ktorému sa zachránili životy miliónov osôb.  Šírenie vírusu sa zastavilo oveľa skôr, než v iných krajinách, čo potom umožnilo rýchlejšiu obnovu po pandémii.  

Táto štúdia Rockefellovej nadácie nie je varovaním, aby sa takej totalite mohlo predísť, ale je to plán globalistov ako zneužívať globálne krízy v podobe bio-teroristických útokov a pandémií na totálne zničenie spoločnosti a vybudovanie nového svetového poriadku podľa ich predstáv.  Táto Rockefellerova štúdia sa viac než podobá na štúdiu britského ministerstva obrany z roku 2007, kde sa predvída, že do roku 2035 už budú mať všetci občania implantovaný čip v mozgu, že stredná trieda sa zrevolucionalizuje a spoločnosť bude ťažko postihovať chaos a občianske nepokoje, čo bude dôsledok väčšej globalizácie, imigrácie a pevnejšieho totalitného štátu.  

Toto je predstava post-priemyselnej spoločnosti, ktorej sa dožadujú takí "osvietenci" skupiny Bilderberg ako predseda Európskej komisie José Manuel Barroso. 

Toto je to, čo globalisti chcú: inžinierovať pandémie, vojny, chaos a krízy, aby to mohli zneužiť a ustanoviť totalitnú spoločnosť, ktorú budú zo svojich slonovinových veží riadiť elity, zatiaľčo občanov zredukujú len na schudobnelých, rozhádaných, závislých roľníkov, pevne kontrolovaných technológiami veľkého brata a príliš ustarostených, kedy sa zase bude jesť na to, aby mali čas na zvrhnutie svojich nových vládcov.  

 


(krátené)

Paul Joseph Watson, fufor`s unregelmassige news: "Rockefeller Study Envisages Future
Dictatorship Controlled By Elite"  
http://fufor.twoday.net/stories/6447583/  

http://cryptogob.com/?p=16784

 

© 2003 - 2006 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku| Optimalizované pre rozlíšenie 1024×768|