:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 

Radičová v obrazoch

28.07.2010

 

Kto kolaboruje s takýmito hlasmi, vykazuje dôkazy o svojich úmysloch... Radičovej okolie v ktorom sa pohybuje poskytuje dostatočné dôkazy o nej samej a jej úmysloch. Je treba ešte viac?

 Lasica má pravidelnú rubriku v extrémistickom Týždni a spevák skupiny Vidiek Kuric sa po politickej "korektizácii" pre médiá odrazu stal "Janko"

 

 

Trenčianska "Pohoda", na ktorej vlani zahynuli dvaja mladí ľudia (chlapec a dievča). Usporiadatelia napriek vedomosti o prichádzajúcom vetre akciu nezrušili. Kačšák (usporiadateľ) je dodnes na slobode. Festival Pohoda sa stal výukovým strediskom pre verejnosť plný "ľudskoprávnych aktivistov", slobodomurárov a židovských politikov. Na snímke Havel s Radičovou na tejto akcii.

 

IVO a Konzervatívny inštitút boli hlavnými podporovateľmi Radičovej v prezidentskej kampani.

 

Najvia hlasov dostala Radičová v južných okresoch Slovenska. S Bugárom - láska na prvý pohľad. Kde ostali Slováci?

S Bugárom na spoločnej demonštrácii

 

Františkán Ján Balázs, známy z pedofilnej aféry, ktorý si pribral k menu slovo "krstiteľ" a ktorý sa o voličoch Ficovej vlády vyjadroval ako o fašistoch.

Podľa niektorých je medzi nimi viac ako pracovný vzťah. Balázs sa po získaní postu jej poradcu chcel vzdať kňažského sľubu celibátu.

 

Bývalý šéf agentúry SITA a údajný vysoký slobodomurár Pavol Múdry. Jeho nástupcom sa stal Kollár z Mesežnikovho IVO.

 

So Šimečkom, bývalým šéfom SME. Extrémizmus sa extrémistickejším stať nemôže.

 

Bývalý minister kultúry Ladislav Snopko, z iniciatívy ktorého sa zriadilo Židovské múzeum v Bratislave.

 

S maďarskou ministerkou zahraničných vecí Kingou Gönczovou. Niet pochýb, že Radičová bude zastávať záujmy tých, ktorí ju volili.

 

...a predajní umelci. Má ich každá doba...

 


prop.sk

 

 

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.|