:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 

Som teda neonacista a som na to hrdý

23.05.2010

 

 

K zdanlivo kontroverznému nadpisu ma inšpiroval článok z denníka Pravda (link na konci), v ktorom agentúra SITA priniesla správu o tom, ako neonacisti zabránili tzv. dúhovému pochodu homosexuálov a lesieb.
Údajní neonacisti niesli transparent „Za tradičnú rodinu. Proti deviácii“ a to je heslo vskutku neonacistické.

Ak teda vyvolení z agentúry Sita vyhodnotili odporcov homosexuálneho pochodu ako neonacistov, potom verejne vyhlasujem, že som neonacista a som na to hrdý. Som ale tiež zástanca zdravého rozumu, tradičnej rodiny a paradoxne nemám nič proti homosexuálom, len proti ich invazívnym,  demonštratívnym a netolerantným snahám za každú cenu na seba upozorniť a ostrakizovať tých, ktorí s nimi nesúhlasia. A tiež proti ich propagátorom a sponzorom, bez ktorých kampane a peňazí  by sme o homosexuáloch nikdy nepočuli.

Nemusíte byť mediálny expert, aby ste videli, že správa zo Sity má od objektivity na míle ďaleko a jej autori sa neskrývane postavili na stranu homosexuálov. (už nadpisom) Nejdem sa rozpisovať o  pochode, to je na inú debatu. Zaujímajú ma skôr nitky tých médií a indivíduí, ktorí sa všemožne snažia v očiach verejnosti túto akciu spopularizovať.

O Pravde som už písal, teraz sa pozriem na to, kto je agentúra SITA, ktorá správu priniesla. Je to súkromná tlačová agentúra, ktorej predchádzajúci riaditeľ Múdry, údajne významný slobodomurár,  založil neskôr spolu s Hríbom Medzinárodný mediálny inštitút.  Po jeho odchode z postu riaditeľa (v Site ostal) na jeho miesto nastúpil Kollár, pracovník Mesežnikovho IVO, takže agentúra ostala v správnych rukách. Ten, kto dlhodobo sleduje správy tejto agentúry vie o čom vravím. To len, aby bolo jasné kto za koho kope.

 


Vratko, podľa:

Homosexuálov napadli v Bratislave neonacisti, pochod sa neuskutočnil
http://spravy.pravda.sk/homosexualov-napadli-v-bratislave-neonacisti-pochod-sa-neuskutocnil-12v-/sk_domace.asp?c=A100522_141425_sk_domace_p12

Kollár –pracovník IVO
http://www.ivo.sk/170/sk/pracovnici/miroslav-kollar

Miroslav Kollár novým riaditeľom agentúry SITA
http://www.strategie.sk/sk/sedy/spravy/media/miroslav-kollar-novym-riaditelom-agentury-sita.html

Pavol Múdry - generálny riaditeľ tlačovej agentúry SITA
http://www.osobnosti.sk/index.php?os=zivotopis&ID=1899&mainkat=6

 

 

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.|