:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 

Ukrývaná nenávisť

25.09.2010
www.prop.sk
www.protiprudu.info

 


Čo majú spoločné organizácie na ochranu cigánov, lesieb a homosexuálov a iné tzv. ľudskoprávne  spolky? Väčšina z nich dostala alebo stále dostáva peniaze od americko-maďarsko židovského burzového špekulanta Sorosa.

Predpokladám, že  čitateľom propu nepoviem nič nové, ak zopakujem  slová ministerského predsedu Malajzie Mahathira Mohamada:
„Židia vymysleli  socializmus, komunizmus a agendu ľudských práv...“  (odkaz, odkaz)

Ľudským právam podobne ako myšlienke tolerancie by nebolo čo vytknúť, keby ju nehlásali tí, ktorých skutočné ciele bývajú úplne iné. Nikdy a nikde totiž nejde o naše ľudské práva, ale vždy o ľudské práva menšín, asociálov, homosexuálov, lesieb, kriminálnikov...  A takmer vždy na úkor majority.  

Nejde o lásku k menšinám, ale nenávisť k majorite.

Táto nenávisť  nielen k Slovensku a Slovákom, ale aj iným národom sa manifestuje rôznymi spôsobmi. Lesbická aktivistka Fábry  sa nedávno priznala k tomu, že ju síce platí Soros, ale za tie peniaze  musí  pracovať.  (odkaz) Akoby to malo byť ospravedlnenie.

Na námestí pred francúzskym veľvyslanectvom sa nedávno zišli ľudskoprávni aktivisti, aby protestovali proti vyhosťovaniu cigánov z Francúzska. Okrem toho, že aj ich platí Soros, spája ich nie deklarovaná tolerancia, ale práve ukrývaná nenávisť. V lepšom prípade je im to „ukradnuté“, presne tak, ako ich sponzorovi, internacionalistovi Sorosovi, židovskému špekulantovi v diaspore, u ktorého je pojem vlasť pojmom nič nehovoriacim.

 


Vratko

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.|