:: www.prop.sk
:: ww.protiprudu.info

CITÁTY
 

USA ročne vydávajú 10 miliónov dolárov na financovanie opozície v Bielorusku

07.08.2010
www.prop.sk
www.protiprudu.info

 


Najnovší dôkaz o financovaní "bieloruskej" opozície sa tento krát objavil v USA. Napriek tomu, že doteraz bolo známych mnoho dôkazov o financovaní opozície, no spomedzi jej radov sa stále objavujú osobitne bezočivé osoby, ktoré sa snažia presvedčiť, že "opozícia" sa neplatí zo zahraničia.

Podľa údajov tejto stránky, USA každý rok vydávajú okolo 10 mil. dolárov na potreby "bieloruskej" opozície. Napríklad v r. 2008 to bolo 10, 2 mil. dolárov, v r. 2009 sa plánovalo vynaložiť 10 mil. dolárov. Okrem toho, v tomto zaujímavom dokumente Američania bedákajú, že v Bielorusku štát vytvoril prekážky na financovanie opozície Západom.

Vidíte teraz, že bude ťažšie odovzdať peniaze zradcom a nepriateľom národa? Američania by sa mali pozrieť na seba- u nich je zakázané podobne postupovať- využívať peniaze iných štátov na financovanie politickej činnosti. Takto sme sa ešte raz presvedčili, že opozícia v Bielorusku nemá právo nazývať sa "bieloruskou"- lebo plní príkazy Západu, dokonca často pozostáva z nebielorusov.

 


Stas Allov
http://allbel.info/press.php?topic=1202

 

© 2003 - 2006 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku| Optimalizované pre rozlíšenie 1024×768|