:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 ................ vaše názory ................................................................

 

Tlač nekupujem, šikovnejšie mi je „pobehať“ po širokej ponuke na nete. Chcem konečne aspoň takto zakričať: “Nediskriminujte na svojich stránkach normálneho človeka bez akejkoľvek úchylky, rodiča, ktorý nevie, prečo by mal svoje deti viesť k bezbrehej tolerancii, ktorej metastázovanie vedie k niečomu podobnému, čo dnes sledujeme z Holandska či USA. Stále sa pýtam, aké hodnoty pre spoločnosť a jej rast prinášajú na povrch neustále zdvíhané deformity ľudskej populácie vo všetkých smeroch??? Prečo niekto tvrdí, že je to normálna súčasť života? Prečo mám byť ticho, lebo budem anti? A keď chcem byť v niektorom názore anti, správna demokracia to musí tolerovať mne, no nie? A tak teda dvíham svoj hlas na podporu normálne vyzerajúceho,  empaticky mysliaceho, rodinne založeného, v hodnotovom systéme deti vychovávajúceho, zdvorilého, vzdelaného, milého slovenského človeka, ktorého nik nebude mediálne vydierať a vysmievať sa mu kvôli jeho normálnosti. Podporujme všetko, čo prináša človeku radosť, pocit užitočnosti, jasnú, zmysluplnú cestu životom. Netreba dovoliť, aby nás diskriminovali na úkor donedávna tabuizovaných oblastí. Ak aj je niekto „iný“, ak je zároveň normálny, vysporiada sa so svojou inakosťou v rámci svojej komunity, ticho, neurážajúc exibizujúcim krikom všade naokolo, že je iný. Čo je koho do toho, že je sused INÝ??? Každého, kto sa pozastavuje nad mojim príspevkom chcem požiadať, aby porozmýšľal a aby mechanicky neprepadal do rozhodenej siete. Prajem všetko len to najlepšie a najkrajšie všetkým ľuďom, pre ktorých normálnosť ostáva prioritou.“ Gila.


Ďakujem Vám, celému kolektívu, podieľajúcemu sa na aktualizácii stránok PROP-u.
V dnešných časoch je veľmi ťažké vybrať si pravdu. Ak sa mám priznať, neverím vôbec správam, ktoré nám predsúvajú médiá, ovládajúce celý svet. Je to hnus. Už som to aj prestala sledovať. Pretože masírovanie mozgov dnešných ľudí začína naberať na obrátkach. A ľudia veria takým nezmyslom, akým bol 11/9, "konflikt Kosovo","Miloševič", "vtáčia chrípka"... a najnovšie "nedemokracia" v Bielorusku alebo Argentíne. Dnes už sa človek ani nemôže s nikým baviť o týchto dôležitých veciach... Deti sa takto vychovávajú, vidia iné, než sa im snažíme vtĺkať my, starší...
Ja osobne to riešim tak, že žijem dva životy. Jeden navonok, do ničoho sa nestarám, riešim len bežné veci dňa, týkajúce sa prežitia, ktorý je spojený s hnusom, ktorý ma chytá pri náhodnom "zaostrení sluchu" na rádio alebo pri pohľade na reklamné panely okolo ciest a všade naokolo, či pri prepínaní TV staníc občas po večeroch (väčšinou však čítam hodnotné knihy alebo katolícku tlač)... a druhý vo vnútri, kde prebývam spolu s Bohom, ktorý je moja Láska, moje všetko. On mi dodáva dych do života... A tiež Vaše stránky, kde sa vždy dozviem, čo sa to vôbec vlastne deje vo svete, čo nemusím skúmať z hľadiska pravdivosti, a čo sa nedozviem nikde inde. O všetkom mám svoj vlastný úsudok a s nikým sa o tom nebavím (okrem 2, či troch dobrých priateliek), pretože dnešný svet je zmanipulovaný médiami a mamonou. Dnešný človek sa hrnie už len za statkami tohto prehnitého sveta a je mu jedno, čo sa mu podsúva, hlavne že on má svoje pohodlie. Zabudol, že na tomto svete je len dočasne...
Prajem Vám z celého srdca veľa Pokoja a Lásky v tomto zlom svete.
MK.


Žijem v právnom štáte, ústava zaručuje každému občanovi rovnako základné ľudské práva a slobodu prejavu. Ak sa však tohoto dožadujete v médiach ako bežný, radový občan, nepochodíte. Bolo mi už viac rpríspevkov do TN odmietnutých, ignorovaných ( STV, Markíza, JOJ, TA3 ). Jediný spôsob ako prejaviť svoj názor, protest proti nepravostiam vo svete sa dejúcich, je tento potom zverejniť inak a robím to touto cestou: Ja, občan Slovenskej republiky, Europskej únie a Organizácie spojených národov, protestujem proti plánovitému rozširovniu militantnej sféry vplyvu Spojených štátov severoamerických v Europe a po celom svete. Najnovšie v oblasti Balkánu v Rumunsku. Svet je v ohrození. Aj tak silné štáty ako Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Spanielsko a dalšie strácaju silu vplyvu na dianie vo svete a nie sú schopné zabraniť militantnej arogantnej politike prezidentovi G. Bushovi ako tomu bolo aj v prípade prepadnutia štátu Irak, ked USA ignorovali svetovú verejnosť a BR Organizácie spojených národov. Dalšie a dalšie zriadzovanie už aj tak premnožených a rozsiatych vojenských základní najmä po celej EU tuto oslabujú a tato sa dostáva čoraz viac do vojenskej, politickej a ekonomikej závislosti, podriadenosti Spojených štátov severoamerikých na čele s prezidentom G. Bushom.
Apelujem na svetovú verejnosť, významných činiteľov kulturného sveta, vedcov, zodpovedných politikov aby dalej netolerovali toto neopodstatnené vyzbrojovanie jednej veľmoci. Toto svet už zažil v tridsiatych rokoch minulého storočia ked sa toto dialo v Nemecku a následne bola vyvolaná svetová vojna za účelom ovládania a podriadenosti celého sveta. Aj tu sa dovolávalo na nové usporiadanie sveta na principe spravodlivosti a demokracie. Nedopustime aby sa opäť duševne chorí jednotlivci zmocnili sveta a tento doviedli k záhube.
Jozef Pavlik, Bratislava Protivojnový pacificko- poetický manifest (members.chello.sk/imagine )


Dobrý deň!
Som veľmi rád,že na Slovensku a v Čechách sú také webové stránky ako prop,www.osud.cz,www.zvedavec.org . Niektoré články z propu som poslal do osudu pánovi Mašekovi (ktorý je aj autorom knihy Mráz prichádza z bieleho domu)a ten aj jeden zverejnil a tým propaguje Vašu stránku. Bojím sa však,že aj keď to určite stojí veľa úsilia šíriť osvetu medzi ľudí,nebude to mať taký účinok ako by mal mať.
Ľudia chcú byť nevedomí a nevidomí. Na druhej strane je to možno aj dobre.
Som mladý človek,z manželkou čakáme druhé dieťa a veľmi mi táto situácia,keď sa už tipuje kedy USA napadnú Irán,nepridáva na sebavedomí.Hlavne dosť často uvažujem,aj keď už nič neovplyvním,či to bolo správne mať deti. Dúfam,že existuje ešte nejaké riešenie ( Mníchovská skupina ) a nedopustí túto vojnu. Merkelová - neviem čo si mám o nej myslieť. Nemci prijímajú zákony ako by už vedeli,že čo sa chystá. Kým naši politici sa budú strkať tam kde sa nemajú a neotvoria oči ľuďom,nič sa nestane. Preto Vám želám pracovníci propu aby sa Vám darilo a aby sme všetci ľudia žili spokojne a hlavne bez vojen.
S pozdravom čitateľ z Levíc.Celkom náhodou som objavil túto stránku, keď som na nete hladal nejaké informácie o nezávislom "politológovi", za akého ho prezentujú niektoré médiá = p. Mesežnikov. Konečne mám jasno. Odvtedy túto stránku pravidelne sledujem. Názory, že chválenie neprospieva dôveryhodnosti sú podľa mňa zcestné. Veď ak niekto nechce čítať = nemusí. Držím vám palce, v tomto trende vydržte. Slováci nie sú taký blbí, aby si sami nevytvorili vlastný názor.

V histórii ľudstva už boli také spoločenské zriadenia, ktoré mali reálne predpoklady riešiť uvedené problémy ľudstva. Preto treba položiť v súčasnosti základnú otázku bytia, či nebytia, resp. položiť otázku, kam sa vlastne ženieme. Uvedený problém je možné riešiť len zásadnou zmenou vykorisťovateľského kapitalistického systému na celom svete s následným stanovením limitov spotreby pre každého obyvateľa tejto zeme.
Váš čitateľ Vladimír

Zdar,
je priam neskutocne smutne, ze existuju aj ludia ako su na vasej stranke, ci ide o redaktorov alebo diskutujucich, Hrate sa na nosicov absolutnej pravdy a pritom cela vasa stranka je plna historickej hluposti, demagogie, klamstiev, rasistickych a antisemitskych narazok, sovinizmu, orientacie na nacionalisticke strany (aj ked o sebe vyhlasujete aki ste nezavisli) a tak dalej. Vymazavate alebo neuverejnujete viacere negativne nazory v sekcii Vase nazory. Neuverujnete clanky inej orientacie, tematiky ci zamerania (ale pisete si, ze do prop.sk moze prispiet kazdi), neustale sa odvolavate na masirovanie mozgov propagandou, aj ked sami masirujete najviac, ale nastastie iba malemu poctu obyvatelstva (vacsinou asi mentalne zaostalejsich). Uverejnovanie clankov od Svatoboja Clementisa a knih od Karola Ondrias, vasej stranke urcite nepomoze skor sa na nej normalny mentalne vyvinuty clovek moze aspon s chuti zasmiat. Ale dam vam radu, najma redakcii a prispievatelom: Studujte!!! - lebo rozum vam chyba asi najviac
JJJ

O potrebe takehoto internetoveho spravodaja nie je trebao diskutovať. Je to nieco co nam otvara pravdu, lebo nazorov je mnoho, ale pravda je len jedna. Za vasu doterajsiu pracu vam dakujem. A prajem vam vela sily do tazkej prace ktora vas caka.
Martin

Ahojte redakcia propu!
Naramne sa mi paci Vasa cinnost a som rad, ze niekto vyvija iniciativu v tomto smere, pretoze to, co ozaj Slovensku chyba, je niekto, kto by nutil ludi otvarat oci, resp. aspon pozerat sa na veci aj z ineho uhlu, aky kazu media. Kazdym dnom sa mi paci spolocenska situacia na Slovensku menej a menej, vsade pritomna komercia, vymieranie dobrych mravov, prevrat hodnot, a medialny brainwashing. Vidiet to najma na pristupe a spravani sa deti, ktore sa nemaju voci tymto vplyvom ako branit. Narasta pocet mladych alkoholikov, kriminalnikov, zvysuje sa depresivnost atd... Na jednej strane mozem povedat, ze sa ma to priamo netyka, proste vypnem TV, nekupim si Novy cas a mam pokoj - avsak coraz viac citim pocit zodpovednosti voci vlastnej krajine a ludom a nieco mi hovori, ze s tym treba daco urobit a iniciativu nenechavat len na ostatnych. Ostavam s pozdravom... Juraj

Vážená redakcia,
ďakujem za zaujímavé čítanie. Ako kriticky mysliaci čitateľ sa musím s mnohými názormi a informáciami len stotožniť. Otváranie očí národu a každému jedincovi je veľmi potrebné, zvlášť v tejto dobe vlády, skorumpovanej totality. Celý svet je nimi  doslova terorizovaný. Máte pravdu, že dlhodobo pôsobia tak, aby zotročili celý svet a aby otroci na niekoľko otrokárskych skupín pracovali. Čo mi zatiaľ najviac vadí, nie že vadí, ale chýba, to je ponuka východiska. Ako využiť silu pravdy. Máte snahu nazývať veci pravými menami a to dnes takmer nikto nerobí. Ak má zostať zase len pri čítaní a pochvalnom uznaní, že predsa len niekto nazýva veci pravými menami a že napíše čo vlastne je za oponou tohoto zločineckého systému, je MÁLO. Zúfalo málo. Je to ako volanie trosečníka na pustom oceáne. Navrhnúť riešenie k akcii, ktorá oslobodí ľudí od otroctva, nie je ľahké. Ešte zostáva otázka - chcú vlastne ľudia, tá tupá nevzdelaná masa (ospravedlňujem sa tým, ktorí sa tam nerátajú), tá manipulovaná masa vzdelaná len obrázkovými časopismi a reality šou, aby neboli otrokmi? Alebo sa ich nepýtať a zvrátiť chod dejín, ako to urobili mnohí pred nami? Je tu niekde bohatý nábob, čo to "zatiahne"? Aj by som rád priložil ruku k dielu, ale je u dosť otvorených očí? Veľa otázok naraz. Ale zrejme o to vlastne ide. Čo keď celý PROP slúži ľudom len k tomu "však si tárajte, chlieb sa inde láme"?

Chtěl bych Vás pochválit, jste fakt dobří. I když nesouhlasím se vším na 100%, tak mám takový vnitřní pocit, že aspoň z 80% se to co píšete zakládá na pravdě. Ta demagogie, nadvláda peněz, židovsko-amerického kapitálu( nemyslím to antisemitsky, US je holt založená na penězích a vlivných, tedy bohatých jedincích - židech), lež korupce, ničení lidí, vztahů, národů, životního prostředí nadnárodním kapitálem...no hnus, mi souzní s tím co píšete. Jsem rád, že jsem si i potvrdil, že dva jeomílanější pojmy, ze kterých už mi je na zvracení: boj proti terorismu a demokracie, není nic jiného než omezování svobody a práv, a prosazení nadnárodního kapitálu.
Ať se Vám daří Dan.

Úvodom mi dovoľte Vás čo najsrdečnejšie pozdraviť a pochváliť za Vašu prácu ohľadom stránky Proti prúdu. Množstvo informácií, kvalitné komentáre, široký záber, inteligentné reakcie na politické dianie, aktualizácia, množstvo čítania, proste nie je čo vytknúť. Ste májákom v rozbúrených vodách dnešných dní. Patrí Vám moj obdiv. Zároveň si Vás dovoľujem upozorniť na spustenie nového fóra na internete. Práve sme ho úspešne spojazdnili. Jeho obsah je zatiaľ veľmi úzky, ale dúfam, že sa to časom rozbehne. Ak máte záujem tu je jeho adresa http://www.freedom14.ic.cz/ . Prajem Vám veľa úspechov vo Vašej práci! S pozdravom Miro.

Vazena redakcia prop.sk
Nasiel som Vas len pred nedavnom, ale odvtedy Vas citam kazdy den. Stranku Vase Nazory som zacal citat len dnes a hned nieco pridam. Predovsetkym Vam dakujem za to co robite. Neda sa to nicim zaplatit. V dnesnej absolutne ztotalitarizovanej a zmanipulovenej tzv. Zapadnej spolocnosti a jej oznamovacich prostriedkov je Vas servis nenahraditelny.
Vas citatel v Amerike

Dovolím si reagovať na váš článok Rasizmus, ktorý som si prečítal a musím len sucho skonštatovať že s ním plne súhlasím. Zároveň is kladiem niekoľko otázok. Keď je v U.S.A. zakázané hovoriť "černoch", ale musí sa hovoriť "Afroameričan" potom sa pýtam, ako sa hovorí belochom. Skutočne americká spoločnosť je plná paradoxov a nepopieram že na jednej strane tam existujú rasistické organizácie, ale zas na druhej strane miešanie rás a národov nemusí vždy priniesť len dobro. Žiarivým príkladom striktného nemiešania je i "antirasistická" židovská spoločnosť, ktorá striktne dbá na čistote svojej krvi. Tento článok mi skutočne hovoril doslova z duše o tzv. demokratoch v SR, ktorí radi hovoria o integrácii "cigánov", ale veľa ráz týchto ľudí videli akurát tak z rýchlika aj to v noci. Zbožnosť, staroslivosť o deti, morálne zásady cigánskeho etnika to všeto sú len slová a slová. Nepopieram že poznám skutočne inteligentných a slušných Rómov a ťažko je ich hádzať do jedného vreca, ale títo ľudia sa dokázali prispôsobiť našej slovenskej (európskej) spoločnosti, pretože častokrát mám pocit akoby sme sa im mali prispôsobovať mi im. Ale rovnaký problém ako my majú aj napríklad v Holandsku, Nemecku či Francúzsku s ich prisťahovalcami. Ani nie tak kvôli farbe pleti, ale skôr kvôli náboženstvu (islam) a z toho prameniaceho extrémizmu. Niekedy skutočne nechápem prečo mi kresťania resp. európska kresťanská spoločnosť má takú úctu voči ostatným náboženstvám (najmä k islamu a judaizmu že dokonca na niektorých univerzitách existujú aj katedry judaizmu a bol by som zvedavý či je to tak aj v islamskom a židovskom svete) že akékoľvek útoky voči kostolom sú ticho tolerované, ale pri mešitách či synagógach sa kričí do všetkých novín a TV. Tým však nedávam návod na ničenie mešít ani synagóg. Európa by skutočne mala prestať zatvárať oči pred rasizmom, či skôr konečne by mala pomenovať veci pravým menom. Konečne by si mala poriadne všímať vraždy bielych čiernymi (či to nie je rasizmus?), využívanie sociálneho systému, nekontrolovateľnným presadzovaním práv menšín... Píšem to skutočne len tak narýchlo a myšlienky by som mal skôr uložiť na papier, ale nazvať veci pravým menom sa dnes skutočne nenosí a som rád že aj na Slovensku existuje aspoň niekto kto to napíše.

Pán Clementis,
Som vašim dlhoročným čitateľom a nesmierne si vážim vašu prácu na novinárskom poli.Veľa článkov naozaj  otvára oči. Kde môžem tam propagujem Vašu stránku a tak je to správne. No som presvedčený ,že už nastal čas aby Vaša práca nastúpila na vyššiu úroveň.Stále je tam veľa zloby ktorá z Vás vychádza do vašich pismenok.Tá zloba podľa mňa pramení trocha z nepochopenia súvislosti a aj niečo z bezmocnosti a možno aj  z vnútornej nevyrovnanosti.Sú to asi silné slová ,  ale tak to na mňa pôsobí.Možno Vám  otvori viac pohľad na veci okolo svetoveho diania aj dejin(napr. čo viete o ruskych dejinách pred kristom aj po ňom -myslite si že je to náhoda že o najsilnejšom štate na svete nevieme nič) ruský spisovateľ Vladimír Megre a jeho veľdielo o Anastazii. Ak som sa mýlil vo svojich vyjadreniach a niektoré slová sa Vás dotkli tak sa ospravedlňujem a do ďaľšej Vašej práce Vám prajem veľa štastia a veľa pokojných a spokojných dní.          
Peter Malinč, Smižany

Priama reakcia:
Sériu kníh Vladimíra Megreho poznám /mimochodom volal sa Vladimír Nikolajevič Puzakov a meno Negre si zobrel od bývalej manželky/. Žiaľ nevidí sa mi, že Megre sa vo svojich knihám klania inému Bohu stvorenia ako Tvorcovi. Boh u neho je medziplanetárny Rozum, Intelekt, vychádzajúci z Prírody. V úlohe " božskej " sily alebo "Lúča",ktorý môže zmeniť vedomie ľudí pre vytvorenie všesvetového sťastia vystupuje hlavná hrdinka jeho kníh Anastazia. Vo svojich knihách sa Megre nazýva " prezidentom asociácie ovládateľov Sibíri /Anastazia, strana 16/. Anastazia, ktorá sa mu zjavila na rieke Ob je "sibírska samotárka, mladá, krásna žena, fyzicky veľmi silná, ovládajúca neuveriteľnými schopnosťami a žijúca v pustej tajge, bez domu a bez odevu". Mal som tiež rád príbehy o Amazonkách, ale len do trinástich rokov. Čo sa týka Ruska pred Kristom, toho viem hodne málo, ale po Kristovi dosť a odporúčam Vám začítať sa do paberkov Veselovej knihy. Ak si myslíte, že v mojich článkoch je zlosť, odpovedám áno, cítim sa podvedený, celou existujúcou históriou, ktorá sa u nás pertraktuje o Slovensku, vrátane vzniku ČSR, Povstania, roku 1968 a nakoniec aj roku 1989. A hlavne som zlostný, čomu všetkému neuveria Slováci už niekoľko generácií.
S úctou Svätoboj Clementis

Prečítal som si pozorne príspevky v tejto rubrike. Dost často tu frekventuje slovo cenzúra. Zial mám obavu, že tento staro-nový fenomén  začína v praxi nášho denného života čoraz viacej prenikať na verejnosť. Neveril by som, keby som to sám neokusil na svojej vlastnej koži. Toto nie je výmyseľ. Tu sú argumenty: http://members.chello.sk/imagine - Cenzúra na slovenskom internete. K tomu nie je viacej čo dodať, to komentár naozaj nepotrebuje.  
Jozef Pavlík, Bratislava

Dobry den,  
Velmi Vam fandim, za spustenie stranky, kde je mozne slobodne vyjadriť svoj názor. Avsak po precitani prispevkov mi pripada, ze vsetka vina za vsetko zle co sa vo svete udialo su zodpovedni slobodomurari. Autori niektorych clankov zrejme maju chabu predstavu kto su slobodomurari.Odporucal by som im precitat este vela literatury, (nielen cirkevnej)Co sa tyka temnych stranok svetovej historie skuste uverenit napr.Edmond Paris, Jiri Novotny, Frantisek Polak: "Tajne dejiny jezuitu" (niektore kapitoly su napr. na webe:
http://poznanie.szm.sk vsetky zvazky na stiahnutie: http://mujweb.cz/www/novpol / http://www.dusecz.com/?akce=zobraz&clanid=2700  
no pozor! niektori uz za to zaplatili aj zivotom , vela stastia J.F.

Našel jen vás před pár týdny (v červenci 05). Mohu říci, že vámi poskytované informace zapadají přesně do mozaiky současného dění svou objektivitou a nestrannosti. Je málo stránek, které si prohlédnu, když chci vědět co se děje. Vaše se mezi ně zařadili.     Nedejte se znechutit případnými škarohlídy. Děláte to dobře.
S pozdravem Ivančák, Příbram


Povedzme si ľudkovia, iné bystosti a iné častice tohot supermoderného výmyslu, teda svet, že je to všetko na ...., a podľa mňa krivka hnusu musí nadobudnúť maximum, možno aby sa potom otočila smerom dole. No neviem, podľa mňa by chcel mať každý z tohoto tu svoj, resp., tým tolerantejším a solidárnejším, všeobecný "raj". Každý je osobitý a má myšlienky, má svoju valstnú podastatu, či už fyzickú a psychickú, každý niečomu verí, je tisíc pätsto teórií, milíóny myšlienok vznikajú každú chvíľu, jeden chce ísť do prava druhý doľava, je tu totálny zmätok, jeden je zlý druhý si myslí že je dobrý, fakt ja už neviem. Ja verím kolektívnemu mysleniu a chcel by som, píšem ako dieťa, lebo to ešte nie je také do... z tohoto tu, ja by som chcel aby najprv nás poriadne zasiahli katastrofy, a hold tretej svetovej vojne v podobe terorizmu, len bohužiaľ musím zaplakať že nie je až tak dobre cielený. Mne sa páčilo ako zrazu, údajne, ľudia v Anglicku po útokoch, začali využívať bicykle, bicykle. no aké je to jednoduché. A mne sa nepáči ako je človek chudobný v hlave a v tele a je taký hlúpy a málo sebestačný, pretože je závislý na niekom inom, ktorého si zvolí za vládcu, smrť vodcom. To sme taký sprostý ža stále niekoho potrebujeme, a ten nám pod vplyvom zákonných pák nariadi ísť do vojny, no niektorí idú, vytrepanci mozgoví, ale to jetá negatívna energia, ktorá sa nachádza v ľuďoch. a to by sme mohli
pokačovať ďalej. Podľa mňa židany extrémiznus a pokoj všetkým. Zmiešajme už všetky náboženstvá dohromady a basta, lebo aj tak vychádzajú všetky z jedného, z ničoho , niečoho.
Mgr. Ľubomír Pospíšek, alias Bomba


zaujímavá  stránka...ale prečo sú v tejto rubrike iba pozitívne názory? Žeby sa páčili všetkým ? uberá  to na dôvere....s pozdravom Bok.

Vážení,
dík za Vaše stránky. Nenašel jsem zatím lepší, objektivnější stránky než Vaše. A rozhodně už ne v rozsahu, jaký je ten Váš. Tak jako hodně čtenářů, kteří Vám sem napsali přede mnou, přeji Vám hodně zdaru, výdrž a pevné nervy. Snad se nenajde nikdo, kdo by Vám (v rámci nějakého evropského “patriot actu” ) stránky nezastavil. Obávám se, že tak jak se situace v Evropě vyvíjí, něčeho podobného se brzy dočkáme.
Ještě jednou díky. Franta.

Prečo to urobili?
Po teroristických útokoch sa natíska otázka prečo mladí ľudia , ktorý žili relatívne v blahobyte urobili tento čin pri ktorom sami zahynuli. Jednou z odpovedí je celková frustrácia mladých ľudí akéhokoľvek náboženstva konzumným životom západnej civilizácie a politikmi. Mladí ľudia vidia evidentné klamstvá vysokých politických predstaviteľov ktorým neveria. Tony Blair je určite veľká osobnosť ale jeho reči o niekoľkominútovom nasadení zbraní hromadného ničenia, ktoré môže použiť Sadám Hussein boli evidentným klamstvom. Mladí muži z dobrých rodín boli tiež unavení konzumným spôsobom života, ktorý im neprinášal žiadne šťastie a nádej. Mohlo by sa síce argumentovať tým, že islam odopiera niektoré vymoženosti západnej civilizácie. Ale dospelý človek nemá problém vo Veľkej Británii aj napriek náboženským zákazom okúsiť alkohol a iné veci ktoré islam nedovoľuje. Týchto mladých ľudí však zrejme tieto ich náboženstvom zakázané veci nepresvedčili o kráse západnej civilizácie. Keďže sú frustrovaní vládou, životom , životným štýlom pokúšajú sa žiť ináč, uniknúť z tohto čudného sveta. Východiskom mnohých ich rovesníkov sú drogy oni však, potom čo ich možno sami okúsili, mali inú predstavu o úniku. Skončili tam kde končia viacerí ich rovesníci hlásajúci sa ku akémukoľvek náboženstvu. U siekt, radikálnych náboženských odnoží, ktoré len neteoretizujú ale pokúšajú sa konať. Tieto úniky sú stále viac populárnejšie u vyznávačov hociktorého náboženstva. Ą ľahko oslovia túžbu každého mladého človeka pokúsiť sa zmeniť svet urobiť niečo veľké. Treba len dúfať, že mladí ľudia pochopia, že vraždenie nevinných ľudí nespeje k zlepšeniu sveta.
Milan Urbe

Chcem sa podakovat vsetkym ktory sa podielaju na cinnosti tohto nezavisleho spravodaja, za to ze este sa najdu ludia s otvorenymi ocami. Dufam ze neprijdu casi ked aj toto pominie.

Vážená redakce, zcela náhodou jsem se dostala na Vaše stránky. Děkuji Vám,že informujete občany také z druhé strany.Spousta lidí věří bezmezně sdělovacím prostředkům.Skutečnou pravdu,aby si vše mohli v hlavě porovnat,nenajdou. Přeji Vám hlavně zdraví a hodně elánu ve Vaší vynikající a prospěšné práci.S přáním všeho dobrého - Liba


Vazena redakcia
Velmi by ma potesilo keby niekto napisal skutocnu pravdu o Euroustave.Neda sa ani domysliet ako uzasne sa da tato kamuflaz na absolutne neinformovanom obyvatelstve politicky zneuzit !!!!!!! Treba si uvedomit co je to Europska unia,alebo kto za nou v skutocnosti stoji.Myslim ze vam to netreba vysveltlovat.Dnes sa Pal Csaky a jeho kolega z HzDS /neviem meno/, v politickej relcii na JOJ-ke dusovali,ze rozhodnutie ci schvalit Euroustavu treba nechat na parlament a nie na referendum obcanov.Aj ked si myslim ze pri takej hrubej neinformovanosti obcanov si neviem predstavit ucast.Preto hovorte,piste,vysvetlujte........ Pre vedenie "jednotnej" europy pod dozorom militantneho orla , nebude ziadny problem v ramci noveho svetoveho poriadku,napr.zmenit hranice.Co by Csakymu a jeho kumpanom zrejme mohutne vyhovovalo.Je treba ludom otvarat oci.Neunavne a podla moznosti tak,aby pochopili. Nie je nic lahsie pred dolezitymi svetovymi udalostami vrhnut masy do neistoty o zajtrajsok ,pracu a buducnost.Potom ludi zaujima ako prezit a nevidia co zmeskali a co prespali.Prebudenie moze byt potom sokujuce.Bez predoslej moznosti sa vyjadrit a zmenit svoju buducnost.O to predsa ide.A pani s parlamentu s vidinou Judasskeho grosa ,bez akehokolvek zavahania zapredaju svojich.Bez ohladu na buducnost svojich deti , vnukov a celeho naroda. Nestaci mat v Europarlamente par poslancov.Dobre vieme co dokazu peniaze a vyhody u nas,nieto este v Bruselsko-americkom lobbingu.Hlasovanie prebehne tak , ze par nasich poslancov aj ked v dobrej viere budu proti,lobby ich razne a bez milosti zvalcuje. Drzme sa.Ale najma aspon tí kto vieme co sa deje nespime a hovorme.Pisme , argumentujme a žime pokial este mozeme - SLOBODNE !!! V Amerike sa uz neda.Za par rokov pri tomto vyvoji to nebude mozne ani v Europe.Prajem Vam ostre ale pritom trpezlive ,nevysychajuce pero. Citatel.

Dobry den,
som stalym a pravidelnym navstevnikom Vasich stranok. Su dobrym zdrojom nezavislych informacii, ktore sa z beznej tlace vytratili, pretoze tam uz funguje cenzura pomaly horsia ako za totality. Vase stranky si pravidelne
zalohujem, aby som neprisiel o nic, co ste zverejnili (a tiez kvoli tomu, ze sucasna moc je schopna takyto zdroj informacii jednoducho odstavit). Bohuzial, stale viac nadobudam dojem, ze svet riadia blazni a gangstri a nie je daleko doba, kedy demokraciu nahradi demonkracia v podobe New World Order. A prave proti tomu treba razne bojovat a otvarat ludom oci. Srdecna vdaka za vasu pracu.
P.S.:
A este odkaz p. Vladimirovi Vrbovi: Vazeny pane, ak viete anglicky, precitajte si knihu americkeho podnikatela Henryho Forda st. o Zidoch (The International Jew). Otvoria sa vam oci a dufam ze potom prestanete oznacovat
niekoho kto hovori pravdu za antisemitu. Len mala ukazka: Ford dokazuje, ze tito Zidia pouzivali vsetky druhy
zlocinov a pod plastikom biblickeho "Vyvoleneho naroda" rychlo uchvatili ekonomicku a politicku moc v Amerike. Ford tvrdi, ze na nabozenskom poli Zidia tajne ziskali moc vo vacsine protestantskych seminarov a v krestanskych kniznych nakladatelstvach a boli schopni odstranit takmer vsetku kritiku Zidov z krestanskej literatury. Kazdy, kto sa staval na odpor vzrastajucej zidovskej kontrole, bol okamzite ocajchovany ako "antisemita".
S pozdravom
Leos


Vážená redakcia Proti Prúdu;
veliká vďaka veľmi milému pánovi Svätobojovi Clementisovi za jeho všetky články s informáciami, ktoré sú prepotrebné všetkým Slovákom doma aj v diaspore, no najmä srdečná vďaka za článok na adresu JUDr. Ivana Gašparoviča, prezidenta Slovenskej republiky, ktorý sa z neznámeho, alebo aj známeho dôvodu potkol, napriek jeho inteligencii. Prajem Vám a nielen ja, veľa ďaľších úspechov vo Vašej mimoriadne dobrej žurnalistickej činnosti s profesionalnou úrovňou. V úcte penzista z Calgary.


Ľudia, Vaša stránka je výborná. Treba vysvetliť tým hore, že násilie nikdy neodstránia väčším násilím. Treba aby sa zamysleli nad tým prečo vzniká ten fanatický a zúfalý odpor. Zatlačte človeka do biedy a veľmi rýchlo vyrobíte svojho úhlavného nepriateľa, ktorý nemá čo stratiť, ktorému nezáleží už ani na živote v podmienkach ktoré ste mu vnútili a do role neúspešného a slabého do ktorej ste ho predurčili. A keď tak učiníte s celými národmi a komunitami nečakajte, že vám budú pochlebovať. Chladný cynizmus kapitalizmu si priam koleduje o poučenia typu 11. september 2001. Chamtivosť bohatých nepozná hranice ani žiadne morálne zábrany, dokáže ťažiť z každej ľudskej slabosti, dennodenne vytĺka kapitál z utrpenia a smrti milónov či už počas mieru, alebo v každej novej vojne, ktorú programovo vyvolá. To čo pred sebou vidíme nie je žiadna demokracia ale priam obludná "DÉMONKRACIA", ktorej už nepomôže žiadna maskovacia paráda, dezinformácia či demagógia všetkých médií sveta. Môžete si kúpiť všetko, nie však tých čo vás preto nenávidia, lebo nemajú ani na chleba, lebo ste im zobrali slobodu, ideály a vieru v lepší svet, tých nezastavíte ničím. Nenávidíte ich pre vaše pacifistické názory, zato že chcú byť slobodní, za to že vám nechcú odovzdať vládu nad sebou samými, nad svojim národným bohatstvom, preto z nich vyrábate OSI ZLA, pričom ste sami v sľukách toho najväčšieho zla aké kedy od dôb fašizmu a stalinizmu kráčalo, kynožilo a rabovalo túto planétu pre tie najnižšie egoistické ciele.
Nuž pýtam sa, kam môže takto napredovať ľudská civilizácia ak nie k ohnivému holocaustu. Kresťan Busch namiesto toho aby miloval svojich nepriateľov zhadzuje bomby nielen na nich, ale i na celkom nevinné a bezbranné deti. Pre Boha ľudia, kresťania v našej vláde, čo to nevidíte? Alebo ste takými istými pseudokresťanmi a pokrytcami ako je pán Busch? Pozrite si Moorov dokument FARENHEIT 9/11, ktorý dostal Zlatú palmu v Cannes a neostávajte slepí!

K pánu Vladimírovi Vrbovi (príspevok nižšie)
Som presvedčený, že keby svet riadili tvorcovia Nezávislého internetového spravodaja Proti Prúdu bol by o hodne lepší ako je dnes a hlavne nemuseli by nám behať po tele zimomriavky pri vojnových šialenstvách A LA AMERICA. Ten Váš svet pán Vrba je len o vraždení, peniazoch a o moci z toho plynúcej. Mali by ste to byť Vy, kto by sa mal prebrať a vyliezť z tej žumpy, ktorú nazývate svetom. My tu dolu v tých dierach do ktorých nás zatlačila chamtivosť mocných veľmi dobre vieme a každodenne cítime na vlastnej koži o čom je tento Váš svet!
EduardĎakujem a držím Vám place - som na Vašej stránke asi tretí raz a je to presne to, čo mi hovorí z duše. Mám 43 rokov, prežil som všetky "režimy" v tejto uplakanej republike , totalitu, diktátora aj "demokraciu". Mám preto možno i trochu právo na komparáciu. Pozerám okolo seba, na veľkú politiku, známych, rodiu, mediálnu sféru - a som z toho zúfalý! Ako keby som sníval a nerozoznal bielu od čiernej. Toľko cynizmu, lži a pretvárky, korupcie, ustavičnej trapnej demagógie a propagandy. Dobre je len konjukturalistom, režimistom a krikľavým obdivovateľom USA a iných "mocných". Kedysi - nie tak dávno - som robil v štátnych službách na okresnej a neskôr i krajskej úrovni, kde som v r. 1998 zažil nástup demokratov a okamžitú "deratizáciu". O takých veciach radšej nehovoriť - zlý sen ! Skonvertovaní boľševici a novodobí kresťania všetkých politických zafarbení sa až sadisticky vyžívali na ubližovaní tzv. "mečiarovcom", najmenšou odmenou bolo vyhodenie z fleku. To sa to akčne agituje, keď vám stoja za chrbátom USA a iní mocní ! Staviť vedia vždy na tých správnych ľudí- ako v poslednej dobe v Srbsku, Gruzínsku a na Ukrajine. Oni ( a my "pravoverní" s nimi) prevychovajú každého- a keď inak nie, dobombardujú vás k demokracii a často aj k smrti! Trochu chaosu v mojich myšlienkach na začiatok, to z "pretlaku" radosti, že som Vašu stránku objavil. Zdravím, Dušan !
Priateľ z Česka si občas recituje "
" Šidíš - šídím- šidíme -
demokraci šíříme!
Až se všichni podvedem -
dobrou práci odvedem.
"Pán búh" Džordž nás pochválí,
jak jsme levně (za) prodali !


Pan Vrba je pekny magor, ktory este neotvoril oci a zda sa ze ich uz ani nikdy neotvori. Tuto stranku by mali ludia povinne citat - ta myslienka znie sice cudne ale nic ine nepomoze. Stranka je super, taketo nieco sa MUSI spropagovat a sirit ako sa len da. Zelam vsetko dobre pri dalsej tvorbe

Četl jsem články o Jihoafrické republice a musím s nimi naprosto souhlasit. To že černoši neumí hospodařit ,není jen problém výše zmíněné země ale i dalších afrických států ,kde vzali správu do vlastních rukou po bílých obyvatelích. Země, které vyváželi plodiny ted trpí hladomorem, docela tvrdá cena za osvobození od "bílého" jha. Myslím ,že hodně obyčejných lidí by přivítalo návrat k ředchozímu stavu.
čtenáři.


je dobré že exitujú alternatívne informácie. Nedajte sa znechutiť ani odradiť. Nemusíte nikoho napádať ale pravdivo opisujte informácie, to Vám dá ešte väčšiu silu.
Vdaka Dano


Jediná normálna stránka s príponou .sk . Zdieľate moje názory a názory mnohých mojich známych. Prajem Vám, aby Vám to vydržalo čo najdlhšie a aby si čo najviac ľudí zobralo ponaučenie z Vašich článkov. Dúfam, že všetci raz pochopíme,...len aby už vtedy nebolo neskoro.
Henrich


Zaujali ma niektoré články vo vašich internetových novinách. Zaujimavé sú hlavne tie ktoré uvádzajú fakty o Izreli a Palestíne. Napr.že v Izraeli si pôdu kupovať a prenajímať môžu len Židia, percentuálne rozdelenie prístupu k vode, ďalej štatistiky koľko je denne zavraždených Palestínčanov a koľko Izraelcov, aké ohromné peniaze poskytujú USA Izraelu a pod.Tieto veci však nie sú známe v hlavných "mienkotvorných" denníkoch a v rádiach nie sú uvádzané, prečo sa nepokúsite uverejniť tieto články tam, pretože napr. také Sme alebo Pravdu číta veľké množstvo ľudí a Vaše noviny len málokto. A keďže sú to fakty nemali by byť napadnuteľné. Ja si myslím, že ľudia sú informovaní jednostranne a také sú aj ich názory, podľa mňa by ste sa mali snažit, aby sa tieto informácie dozvedelo čo najviac ľudí. S pozdravom
Jana


Vážený prevádzkovateľ serveru proti prúdu....
je to super, že začínajú takéto informácie a tak ucelené a prehľadné prenikať na svetlo. Ste fakt výborný...!!!
Držím vám palce, aby ste to rozširovali a vydržali čo najdlhšie....:))
Váš verný čitateľ a obdivovateľ....
Rasťo


Kto vas plati za tieto propagandisticke anisemitske clanky? To som sa na Vasej stranke nedozvedel? je dobre ze internet je pristupny vsetkym aj tym menej dusevne vyspelym ale myslim ze urcita regulacia by tu mala byt...
Nevies si asi ani predstavit ako by vypadal svet keby ludia ako ty riadili tento svet. To by bol koniec.
Spamatajte sa a vylezte von z tej diery kde zijete a zistite o com je svet!
Vladimír Vrba


Som velmi milo prekvapeny urovnou a kvalitou a obsahom Vasich stranok,toto presne na slovensku chybalo,prajem Vam mnoho Bozieho pozehnania pri tvorbe a vela napadov...S pozdravom F.V.


Je mi smutno z toho, čo sa deje vo svete a ešte smutnejšie z toho, ako sa ľudia dávajú masírovať. Sú ovplyvnení médiami. V dnešnej dobe sa už pomaly nedá s nikým porozprávať.
Už len o počasí. Prajem Vám veľa úspechov. El.M.


Dobry den...
Dnes som sa dostal po prvy-krat na vasu stranku PROP.SK. Zbezne som si presiel par clankov a i ked nesuhlasim absolutne zo vsetkym, som RAD ZE KONECNE SI MOZEM PRECITAT aj nieco ine, ako info z nasej dennej tlace a televizie... Drzim Vam palce a zelam vsetko dobre vo Vasej praci...Dovi jaro


ako volame ludi ako vy?
byvali funkcionar szm


Zdravim, náhodou som sa dostal na vašu stránku a môžem povedať, že som príjemne šokovaný . Toto tu skutočne chýbalo na Slovensku. Dúfam že sa nepokazíte a dúfam že sa budete držať na rovnakej úrovni a zameraní ako doteraz ....


Náhodou som sa dostal na vašu stránku a veľmi ma zaujala svojou nekompromisnou otvorenosťou a pravdivosťou. Aj ja zdieľam názor, že nie je zlato všetko čo sa blýska. Médiá sú platené z toho ,aby vytĺkli čo najväčší kapitál z toho ako budú ľudia reagovať na daný problém,alebo situáciu. Nemajú záujem objektívne informovať o skutočnostiach, ktoré sa im nehodia/alebo ich sponzorom/pretože by došli o tučné príspevky na ich kontá. Podvedome ľudí nútia, aby mysleli tak ,ako to oni nastolia. Aj tichá reklama je reklama. Citát:"Stokrát opakovaná lož sa nakoniec stáva pravdou." Som rád že som našiel spriaznené duše.Budem Vás nadalej čítať. peter x


Hello tam, ak by som mal viac casu tak by som bol autorom vasej stranky ja(zas ma niekto predbehol). Vela zdaru! v.r.


odkaz na vašu stranku som našiel .....zbežne prezrel..a poslal dalej priatelom.........ak Vas naše urady nezrušia ( dovody su učite nejake najdu .....) tak Vam držim palce...aby sa Vam darilo preložiť čo najviac člankov zo svetovej tlače......a publikovať čo najviac fotografií ukazujucich skutočnosť tohto sveta....
Vš nový čitateľ
JB


Bohuzial autora nepoznam a moja citacia mozno nebude uplne presna, ale predsa: "Zabi cloveka a nazvu ta vrahom. Zabi ich milion a budes dobyvatel..."Vdaka za pohlad z druhej strany na veci okolo nas. Drzim palce.Silver


Hello 'propaci'!
CNN neobsahuje ziadne spravy, ved to je jasne!!! Vdaka za ten clanok! Zijem tu uz osem rokov...only FOX NEWS channel is way to go!!! Tam sa clovek dozvie vsetko! CNN su bachorky a tak to potom vyzera i vo svete, pretoze CNN panuje aj v Europe...
Mimochodom...'propaci' Good luck with everything!!!
Sonja


Prvýkrát vás čítam a som naozaj nadšený. Ste proste super!!!


Pretože by sa prišlo na to, že okrem toho, že naozaj existoval, by sa dokázalo, že fašizmus bol oveľa horší ako komunizmus. Ale potom by sa nemohlo dávať ?rovná sa? medzi fašizmus a komunizmus, čo by nevyhovovalo najmä politikom, ktorí argumentujú výhodami tzv. ?demokracie? v porovnaní s komunizmom. Pritom demokracia nie je nič iné ako tvrdý a nekompromisný vykorisťovateľský kapitalizmus. Títo politici sa snažia dokazovať, že sčasná demokracia na Slovensku je vývojovo na vyšom štádiu, ako bol komunizmus predtým. Ale majetok sa pritom ?tuneloval? z drtivej všiny z toho, čo vytvoril pracujúci ľud za socializmu. A to je v poriadku, keď sa potlčajú iné názory, než tie, ktoré sú momentálne ?v kurze?? To nie je cenzúra? Ďakujem pekne za takú demokraciu. Nechcem!!!


Spinave arabske kurvy.Zdochnite !
Alex


V prvom rade chcem vyslovit potesenie z toho,ze na Slovensku sa daju precitat informacie neskreslene.Clovek pomaly nevie,co je pravda a co klamstvo.Ja som relativne mlady clovek a mam velmi vela otazok,na ktore mi nevedia resp. nechcu ludia odpovedat.Musim zhanat informacie z roznych zdrojov a preto ma tesi,ze na Vasej stranke je vela odkazov na dalsie internetove stranky.Chcel by som sa spytat,kde mozno kupit knihy,ktore prezentujete. Zelam Vam vela uspechov v praci v tejto tazkej dobe.
Za informacie vopred dakuje Vas citatel.


Srdecne Vas zdravim a prajem vsetko najlepse v zivote aj po... Ste vyborni, naozaj a ja som zasa prekvapeni ze sa niekto objavil taky ako vy kto ma na to aby povedal aj pravdu. Zaroven vam dakujem za pravdu ktoru sirite aspon tymto sposobom. A ak je tam moznost prosim poslite mi vzdy nove aktualne vydanie. dakujem. E. z Martina


Hladat pravdu, branit pravdu a zomriet za pravdu je uslachtily cin! Ste dobri, drzte sa a nedajte sa!!! Verni Bohu - verni Narodu. Slovak National Congress of Canada


Pacia sa mi vase clanky. A som rad ze sa niekde clovek moze docitat aj nieco ine ako z ostatnych vymyvaciek mozgov. Len jedna vec sa mi nepaci. Vsimol som si vo viacerych clankov ze pisete ?podla mojho nazoru?. Myslim ze je to maximalne neprofesionalne. Ja osobne si myslim ze novinar(cim nepochybne v tomto pripade ste) by mal prezentovat iba fakty a nie vlastny nazor. Ano v sucastnosti to robi vacsina novinarov, ale preco by ste sa prave vy nemohli odlisit?
S pozdravom Balvin


Iba svoloc najhrubsieho zrna moze plodit taketo nizke vyplasky slabomyselneho mozgu. Je to vsak v poriadku, ved sloboda uvolnila v komunizme duseny antisemitizmus nasavany s materinskym mliekom, ku ktoremu sa pridal antiamerikanizmus tak typicky pre prislusnikov malych a chudobnych narodov. Zial, niektore pre ludstvo vela nepriniesli a tak ich niektori 'tiezintelektuali' pohodlne sklzli na tuto primitivnu plaformu. Zabavne citanie! Este stastie, ze nasi ludia uz maju otvorene oci a nie su odkazani na podobne zdroje informacii.
George


Najprv som vasu stranku bral s velkou rezervou. urobil som vsak maly test - poslal som do SME niekolko faktov podla vas zamlcovanych. SMEckarsky filter to okamzite vyhodil a dokonca zmazal aj adresu vasho situ. To som uz zbystril pozornost. Ked na spravu o malajskom ministrovi Matahirovi, ktory upozornil na svetovu zidovsku dominanciu, sa ozvali sa presne ti, o ktorych pisete: vlady Izraela, USA, Australie aj Europskej unie; ozvali sa velmi ostro, pricom Matahira nevyzval na celosvetovy pogrom, ale na (!) poucenie sa zo zidovskeho uspechu. To mi stacilo. Drzim palce
Lehotsky, Bratislava


Perfektny server zo spravami!!!!....ako to ze Vas este nezrusili za nacizmus..Este si Vas nevisimli..?(ked ta udrie zid-obrana, udri ho ty-si nacista), (udrie ta cigan-obrana, skus to ty-si rasita(napriek tomu ze sme z indoeuropskej rasy....


Cteny NOBODY!
Anonymita za ktorou sa skryvate svedci o miere presvedcenia vo vas postoj. Ste antisemiti, ktory medzi US a Izraelom nerobia rozdiel, pretoze obe krajiny su pre nich zidovsky riadeny stat. Neurazajte krestanov tym, ze sa za staviate do ich radov. Na tom vasom lavo-xenofobnom e presne cielenom vymyvani mozgov nic krestanske nie je. Ste najskor nejaky sibnuti peacemakeri marxisti, ktori chapu svoju diagnozu ako poslanie. BTW: Namiesto slovenskeho znaku si do loga dajte hakovy kriz (alebo Arafatovu satku), ten vam tam viac sekne.
Vladimír Skola
Mierové námestie 16
91101 Trencín


Vasa stranka je absolutne perfektna, konecne je to cosi ine ako tie flakoty vo verejnych dennikoch. Drzim vam palce, len tak dalej. Aj ked sa bojim,ze jedneho dna sem pridem a stranka nebude existovat, lebo ktosi premudry vas zrusi. Dakujem.
Peter.


dobry den...
fantasticka stranka, toto by mali citat ludia celosvetovo, nielen u nas... neplanujete prejst aj na anglicku verziu? problem by to nemal byt, predpokladam ze vacsinu clankov musite prekladat...ja som v sydney a ludia su tu dost rozdeleni na pro a protiamerickych. mali sme tu par velkych demonstracii, najvacsia z nich prej az 400.000 ludi.. myslim ze ludom treba otvorit oci uuplne...vdaka
miroslav ertel


Fajn stranka. Poznat rozne roviny pohladu, je povedzme uzitocne. V suvislosti s obsahom Vasej web stranky ocakavam protestne demonstracie na celom svete, hlboke opovrhnutie, demarse a protestne noty, zastavenie akejkolvek hospodarskej pomoci Slovensku, uvedenie vojsk armady US a V.Britanie do najvyssej bojovej pohotovosti, ?hlboke znepokojenie? Ariela Sharona, atd. a tak podobne...


Ahoj!
Zaujimava stranka, ale... Napriklad si pozeram zabery z Izraela. Je urcite poburujuce vidiet vojaka zatykajuceho maleho chlapca s namierenou zbranou, alebo tahajuc ho surovo za bundu. Vzdy vsak treba poznat aj druhu stranu veci nevytrhajuc ju z kontextu. Pokial viem, vojaci tymto detom nesmu ublizovat a ani to nerobia. A to zase palestinski chlapci (a ich rodicia, alebo starsi vodcovia) velmi dobre vedia a patricne to zneuzivaju. Deti su najvacsi provokateri, hadzu do vojakov kamene a evidentne sa ich snazia donutit k akcii. Uz len podotykam, ze v arabskom svete su deti vychovavane uplne inak ako u nas (zial aj kvoli existujucim konfliktom) a od detstva sa podielaju na zivote dospelych. Staci zajst na Balkan, do byvalej Juhoslavie, Rumunska ci Bulharska a mozno vidiet deti pracovat, zobrat, ale aj kradnut a prepadavat. Urcite mate spravny ciel, ked chcete ludom otvorit oci vo svete plnom americkej,
izraelskej a vatikanskej propagandy. V tomto Vam plne fandim, ale sa zaroven za Vas aj modlim , aby vasa praca nevysla nazmar samoucelnym prechodom na druhu stranu barikady. Objektivita spravodajstva je skutocne velke umenie. Budte zdravi! Daniel


Fakt skvělé. Děláte dobrou a užitečnou věc.
Přemysl


Vaša stránka je vysoko aktuálna a v súčasnosti veľmi potrebná. Pokiaľ som správne pochopil, tak autormi je viacčlenný kolektív. Predpokladám však, že medzi Vami nie je historik. V tomto príspevku sa zmienim v krátkosti len o antisemitizme, o židovskom štáte, jeho politike a jej kritike.
Pokiaľ nepoznáte anabázu vzniku židovského štátu, tak nemôžete kritizovať jeho súčasnú a ani predošlú politiku. Vzťah Židov a Palestínčanov je komplikovaný a úzko súvisí s palestínskou a panarabskou doktrínou, že Izrael treba zničiť všetkými prostriedkami, a Palestína je vlastne aj Izrael. Palestínčania sú presvedčení, že vyriešenie konfliktu s Izraelom je totožné s jeho zánikom. Tento konflikt je moje hobby z historického, politického aj vojenského hľadiska. Zaoberáte sa len spôsobom myslenia Židov, myslenie moslimov je pre Vás nepodstatné. V tom robíte chybu, ako aj v ďalších názoroch viď Vaše spracovanie článku Tomasa Jacksona Americký rasizmus, ktorý som, okrem iných, čítal celý. V mnohom ste tiež dosť popletení, zrejme preto, lebo svoju stránku vediete vyslovene novinárskym spôsobom, preto ste aj značne zraniteľní z historického aj filozofického hľadiska teda vlastne aj z oficiálnych miest. Nie som Žid, ani Američan, som Slovák a kresťan, preto Vám držím palce, ale máte čo vylepšovať.
Zdraví Vás Karl


Vážení,
poděkování za vaši práci.Váš server je i pro nás velkým přínosem a skoro jediným zdrojem rozumných a objektivních informací. děkuji z Prahy a "dovi"


Vaše názory jsou otřesné. Velice mně mrzí, že jsou takovéto bolševiské i řekl byh přímo fašistické názory možné. Útoky na Izrael a na USA jsou ubohé a fakt mně mrzí, že na Slovensku, kde je tolik báječných lidí, se najde pár takových, kterým se zřejmě stýská po Slovenském fašistickém štátu. Můžeme být vděční Američanům, že vedou válku proti světovému terorismu a musíme být solidární s Izraelem, který čelí teroru ze strany Palestinců. Opásat se výbušninami a odpálit se mezi nevinnými lidmi, to dokáže jen fanatický, nemyslící a života si nevažící člověk. Žádnou takovou hrůzu nikdy žádný Izraelec neudělal, pravda někdy jsou reakce na teror přehnané, ale zkuste si představit tu hrůzu žít neustále ve střehu a ve strachu, že někdo vedle mne se odpálí a zničí mne a celou kavárnu, obchod či autobus. Věřím, že většina Slováků má zdravý rozum.


zdravim vas.konecne niekto otvara ludom oci.treba zastavit odnarodnovanie slovakov.


Děkuju Vám za opravdu vynikající stránky.... škoda, že jsem je nenašel dřív... opravdu prima...mluvíte mi z duše.... konečně někdo rozumný, široko daleko.....přeju hodně úspěchů
Ivoš Pinkas


Velmi zaujimave. Skoda /nastastie/ sa nedozvieme, kto je za scenou sceny, ktora je za scenou.... Ani kde ostali ozajstne hodnoty ocistene od -izmov, -antiizmov. Snad toto nie je tiez prud proti prudu. Clovek uz radsej neveri nicomu...


vďaka,že ste
Vladimír


Jedna z najlepsich stranok , k akej som sa za posledne roky dostal Dufam, ze bude mozne co nevidiet narazit na taketo veci castejsie bude to dobry signal ; viera v poznaie a pravdu je neoblomna a neodelitelna sucasts naseho intelektu a duchovneho dedicstva vobec. Vaka a vela sil mk


Tiež som sa dostal na vašu adresu náhodou. Je výborná, len by jej prospelo častejšie aktualizovať a staré veci vyhadzovať. Dúfam, že sa nenájde príčina Vašej likvidácie. Inak mi je smutno, že po toľkých rokoch od r. 1989 sa musím dozvedať pravdu. Tak ako voľakedy zo Slobodnej Európy. Držím Vám palce!
PS: Tomu pánovi k antisemitizmu ? mňa na tejto stránke nikto nenúti si osvojiť zverejnené (som totižto žid), ja sám rozhodnem čo si z danej témy osvojím a ktorej strane dám za pravdu. V opačnom prípade (ako je to v našej dennej tlači, ktoré sú vyložene provládne a dokonale cenzurované) je to cenzúra, alebo natláčanie jedného a neomylného názoru! A ak s tým súhlasíte vy, tak vy ste antisemitista a bývalý SZM ! Toto je o tej pravej slobode myslenia! Moc pekny casopis jsem rad ze jsem Vas objevil. Pepik.


Vazena redakcia,
na vas server chodim a chodil som dost uz dlhsiu dobu. Ste jeden z mala zdrojov informacii ktore o diani na svete mam. Aj Vam patri moja vdaka aj ked som len "niekto" z davu. Prajem Vam aby ste co najdlhsie vydrzali a mohli tym, ktori radi patraju pod povrchom, odkryt viac z reality a priblizit viac pravdu.
Dakujem Vam vsetkym a prosim pochopte ze sa nepodpisem celym menom.
Tomas


Caute propaci ste uplne totalne super, najlepsia web stranka na nete.
Chcem sa vas opytat ci sa nechystate uverejnovat nejake ine citaty z knih
ktore mate v ponuke.{Samozrejme kniha od Pani Sepicovej je super} Napriklad
kniha o slobodomurarskej lozi,11 september...
Som vasim skalnym citatelom a drzim vam palce, lebo nie je vela takychto stranok k zhliadnutiu na nete. Drzte standard! Riso


Vazena redakcia,
Vasa internetova stranka je jednoducho SUPER!!! Pred tym som nevedel, ze nieco take existuje. Dakujem Vam pekne a prajem vela uspechov!
P.S.
Prepacte moju slovencinu, nie som Slovak, ale Moravak zijuci v zahranici. Moma mamka ale bola Slovenka, ale zomrela vela skoro, a do dneska lutujem, ze som sa nenaucil perfektne hovorit po slovensky! Pre mna su Slovaci ten najmilejsi narod v Evrope a som rad, ze patrite tiez k Europskej unii.
Vela stastia prajem Vam vsem!Vas verny citatel
Peter


Vazena redakcia,
dnes som s uzasom objavil Vasu stranku a som nesmierne rad, ze uz aj na Slovensku funguje stranka s alternativnymi informaciami.Studujem na univerzite v Zapadnej Australii a zaujmam sa o alternativne informacie.
S pozdravom
Matej
P.S. Drzim Vam palce v skvelej praci


Vážení priatelia,
konečne som našiel na internete webovskú stránku, ktorá ma mimoriadne zaujala. Určite sa stanem Vašim stálym čitateľom a držím Vám palce.
Srdečne zdraví Jozef, Žilina


nejaká poriadna webová stránka, ktorá sa nebojí povedať názor a čo je hlavné často objektívnu pravdu. Ste výborní len tak dalej!!!!!!!!


Nečítam žiadne denníky, málo pozerám správy v televízii. Všetko je na jedno kopyto, hnusí sa mi, ako "sa vraj máme stále lepšie". Zo zdravotnej a dôchodkovej reformy sa mi dvíha žalúdok, je mi ľúto všetkých obyčajných a poctivých ľudí, ktorí sa ledva obracajú. Je mi do plaču z ľudí a hlavne detí, postihnutých vojnami, v ktorých ide len a len o moc a peniaze. Pýtam sa: dokedy ešte? No verím. A viem, že táto situácia vo svete je len dočasná, všetko sa zrúti. Peniaze sa premenia na prach a zvíťazí Láska. Chcem Vám veľmi poďakovať za Vašu stránku, ktorú pravidelne sledujem. V dnešnom "chorom svete" je veľmi dôležité mať prehľad. Vaša stránka ho poskytuje, no hlavne dáva nádej do krajšej budúcnosti, v ktorej budú vládnuť iné hodnoty ako v prítomnosti. A naše deti sa toho dožijú...
EL.Bratislava


Vazeni,
dakujem za vyborne citanie. Som rad, ze takato stranka vobec existuje.Niekedy ked citam diskusiu sa mi zda, ze narod este spi...(alebo naozaj este spi?)
Ale na druhej strane je dobre si precitat ako rozmyla nas clovek.
Este raz dakujem a prajem vela uspechov.
Palko


Ďakujem za statočnosť a odvahu uverejniť nepríjemnú pravdu, ktorú vládcovia tohto sveta zamlčujú alebo skreslujú.
Vlado


Vyborna stranka! Drzim vam palce, mam dalsi zdroj neskreslenych
informacii, vydrzte!


Pravideln citam vase clanky. Znamka: Vyborne. Rada: Len tak dalej.


Dobry den
Odkaz navasu stranku som nasiel asi pred dvoma mesiacmi na portali slovenskej posplolitosti a hed ma napadlo ze Vy nebudete asi z tých globalizmom poplateným mediom. Este som toho na Vašej stráke vela nenačítal ale všetko čo som za tie dva mesiace precital povazujem za velmi objektivne informacie. Takychto medii nie je vela takze Vam velmi pekne dakujem za niektore clanky ktore rozsirili moj obzor a pohlad na svet.


Hi there,takove cteni se malokde najde.Clanek nebo uryvek z M.Dolejsiho knihy me zaujal hodne protoze uz 10 roku jsem si myslel to same.Tak jsem rad ze se moje podezreni potvrdilo.Na druhe strane ale je me z toho smutno. Nasel jsem vasi stranku celkem nahodou surfing the net.ziju uz 36 roku v Canade ale ctu zpravy jak ceskeho tak slovenskeho tisku na internetu steady.
Pridal jsem shortcut vasi stranky na moji, doufam ze vam to nevadi ale myslim si ze cim vice lidi se dovi tim lepsi.Dakujem a prejem vsetko najlepsie.
Best regards.* * Alex * *


Nerád používam kvetnaté výrazy ale tento server bude výnimkou. Myslím že dlho chýbalo na slovenskom minimedialnom trhu niečo podobné ako vaša stránka. Teší ma že je ešte dosť ľudí, ktorým nie je ľahostajné masírovanie mozgov. Je fak že na Slovensku máme zdegenerovaný mediálny trh. Elektoronické aj printové médiá denne "úpravujú" myslenie národa. Proste iný ako oficiálny názor sa v médiach neobjaví a keď ano tak s patričným "komentárom". Impotentné spravodajstvo však vyhovuje tomuto obyvateľstvu, lebo ho komunisti odnaučili myslieť. Čo ma však znepokojuje, je fakt že už aj regionálne týždenníky poskytujú už upravené ľahko straviteľné informácie pre svojich spotrebiteľov. Budem vaše informácie pravidelne sledovať, ale bolo by dobré dať server trochu viac do pozornosti mase. Aby mohli ľudia vidieť veci aj z inej strany a troch v inej farbe ako je tá oficiálna. Prajem veľa zdaru, elánu a spravodajským službám ktoré vás monitorujú prajem tiež veľa zdravia a rodinnej pohody. -cruzer-


Dobrý deň,Našiel som Vás, lebo som chcel nájsť nejaké správy o voľbách na Ukrajine. Som potešený Vašou nezávislosťou. S pozdravom,Jozef


Ctená redakcia,
so záujmom čítavam Vašu stránku, ktorá poskytuje zaujímavé informácie. Myslím si, že by bolo užitočné, ak by ste čitateľom Vašej stránky poskytli jednu praktickú službu a to: - formát článku pre priame vytlačenie - možnosť zaslať vlákno článku ďalšiemu záujemcovi na webe - možnosť poslať celý článok inému adresátovi na webe Žičím Vám, aby sa Vám darilo, pretože AD PLURIBUS UNUM.
Zdvorilý Vám pozdrav Shalom J. M.


Ste výborna stránka, konečne som sa dočítal niečo o Slovensku a to i pozitívne, ale aj kritické čo ma najviac teší to je ,že čoraz viac ľudí má odvahu povedať čo si myslia. Ved najkrajšie na našom Slovensku je, ked výberove konania na riaditeľov slovenských základných škôl prebiehaju v štátnom jazyku rozmyšľate v akom no predsa MADARSKOM Holiša, Velika nad Ipľom, Fiľakovo.Rušíme slovenske malotriedky a zriadujeme madarské, rušíme slovenske materske škôlky a zriadujeme madarske, tak vyzerá okres na juhu stredného Slovenska a myslím,že je to tak aj na ostatnom území južného Slovenska.Krutá realita všedných dní, madari nám nadávajú, že sa vytvárajú protimadarske koalície a my len bránime svoju čest a štátnost, aby sa naše deti v Tomášovciach pri Lučenci nemuseli učit po madarsky /pardon hranica bola medzi Tomašovcami a Lučencom/ takže naše ešte nie. Starí rodičia z Oravy, Detvy, Brezna, Tatier, Zvolena ,B.Bystrici poproste tých janičiarov ,aby nechali slovenský národ v pokoji žiť ved poturčenec je horší než turek sám. Ospravedlnujem sa tým,ktorí vedia kam patria.
Jaro

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.|